یکشنبه 27 خرداد 1403

22 دی 1395

ناصری: کتاب عکس «از عاشورا تا اربعین» رونمایی می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر گفت: کتاب عکس شامل آثار برگزیده دومین سوگواره سراسری عکس «از عاشورا تا اربعین» در ابهر رونمایی می‌شود.


حسن ناصری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از زنجان،‌اظهار کرد:‌ ۱۴۴۷ عکس توسط ۲۴۶ عکاس از ۶۳ شهر به دبیرخانه سوگواره ارسال شد که پس از دو مرحله داوری توسط هیئت داوران، ۷۲ قطعه عکس رنگی و سیاه و سفید برای نمایشگاه انتخاب شد که این آثار برگزیده در قالب کتاب نیز چاپ شده‌اند.

 

وی با اشاره به اینکه مراسم تقدیر از برگزیدگان، رونمایی از کتاب آثار منتخب و افتتاحیه نمایشگاه دومین سوگواره سراسری «از عاشورا تا اربعین» پنج شنبه ۲۳ دی‌ماه ساعت ۱۶ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای نور ابهر برگزار می‌شود، تصریح کرد:‌ آثار منتخب و برگزیده نمایشگاه توسط جلال شمس آذران، سیوا شهباز، نوید عزیزی و فردین نظری انتخاب و داوری شدند.

 

ناصری با اشاره به اینکه ۷۲ اثر از ۵۵ عکاس به این سوگواره راه‌ یافته‌اند، تاکید کرد:‌ ۸ نفر به عنوان منتخب و ۵ نفر نیز شایسته تقدیر در دومین سوگواره سراسری عکس از عاشورا تا اربعین شناخته شدند.