جمعه 31 شهریور 1402

18 آبان 1395

پيام تسليت نماينده ولي فقيه در امور حج وزيارت درپي‌ شهادت زائران ايراني

درپي به شهادت رسيدن شماري از زائران ايراني در انفجار تروريستي سامرا، حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني با صدور پيامي شهادت اين عزيزان را تسليت گفت.


 درپي به شهادت رسيدن و زخمي شدن شماري از زائران ايراني درانفجار تروريستي در شهرمقدس سامرا، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكرنماينده ولي فقيه درامورحج و زيارت و سرپرست حجاج ايراني با صدور پيامي شهادت اين عزيزان را تسليت گفت.

متن پيام بدين شرح است:
"من مات علي حب آل محمد مات شهيدا"

عمليات تروريستي گروه‌هاي تكفيري درشهر مقدس سامرا كه همزمان با عمليات آزادسازي موصل و در آستانه برگزاري كنگره عظيم اربعين حسيني رخ داد و به شهادت و زخمي شدن تعدادي از زائران ايراني و عراقي منجرشد بارديگر نشان داد كه دشمنان اسلام و مزدوران تكفيري آنها در صدد انتقام گيري از مسلمانان بويژه پيروان اهل بيت (ص) هستند.

گروههاي تكفيري و حاميان منطقه اي و جهاني شان بدانند كه اين خون‌هاي به ناحق ريخته شده، سرانجام تروريست‌ها را رسوا خواهد كرد و رزمندگان مسلمان پرچم پرافتخار اسلام را نه تنها درعراق ، بلكه در سوريه و يمن نيز به اهتزاز در خواهند آورد.

اينجانب شهادت اين زائران بزرگوار را به ساحت مقدس حضرت وليعصر ارواحنا فداه و مقام معظم رهبري (دام ظله) تمامي خويشاوندان و بازماندگان آنان تسليت عرض نموده ، از خداوند متعال براي اين شهيدان رحمت و رضوان الهي و براي مجروحان شفاي عاجل و براي عموم بازماندگان صبر جميل و اجر جزيل مسئلت دارم.