جمعه 31 شهریور 1402

16 آبان 1395

ديدار اعضاي كميته فرهنگي اربعين خراسان رضوي با نماينده ولي فقيه

اعضاي كميته فرهنگي اربعين استان با آيت الله علم الهدي نماينده ولي فقيه و امام جمعه مشهد ديدار كردند.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني الاربعین، در اين ديدار صميمانه كه همه اعضاي كميته فرهنگي اربعين استان حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمين دكتر احمري، مسئول كميته فرهنگي استان ونماينده بعثه مقام معظم رهبري خراسان رضوي، از فعاليتهاي مختلف صورت گرفته در اين حوزه گزارش داد و اشاره كرد كه وحدت رويه و همدلي بسيار خوبي در حوزه هاي مختلف ستاد اربعين مشاهده مي شود كه نشان از وجود شور و اشتياق وصف ناپذير خدمت به زائران اباعبدالله الحسين (ع) و عنايت ويژه حضرت به اين مسئله مهم است.

وي فعاليتهاي صورت گرفته در اين زمينه از جمله برگزاري همايشها و كارگاههاي متعدد آموزشي ويژه روحانيون مبلغ اربعين و نيز زائران را يادآور شد و از همكاري صدا و سيما و نهادهاي خبري ذيربط در اطلاع رساني و آگاهي بخشي و پوشش خبري حماسه اربعين تشكر كرد.

وي اضافه كرد: هماهنگي با ائمه جمعه و جماعات سراسر استان و تهيه محتواي فرهنگي در قالب كتاب، پوستر و برنامه هاي نرم افزاري، از ديگر نكات مورد توجه در اين فعاليتها بود.

در اين ديدار آقايان مهندس واحدي معاون زيارت استانداري و مسئول ستاد اربعين استان و موسويان مسئول ستاد اربعين شهرداري مشهد نيز از فعاليتهاي صورت گرفته درحوزه خود گزارش دادند