logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/12/24 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
پایان سومین اجلاسیه نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلامی در قم

پایان سومین اجلاسیه نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلامی در قم

سومین نشست هم‌اندیشی نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلام در شهر مقدس قم پایان یافت.

سومین نشست هم‌اندیشی نمایندگان اعتاب مقدس جهان اسلام که از صبح روز شنبه آغاز شده بود، شامگاه یکشنبه با آیین غبارروبی ضریح مطهر حضرت معصومه(س) به کار خود پایان داد.
در این اجلاس، نمایندگان اعتاب به مدت دو روز، سه جلسه برگزار کردند و موضوعاتی چون «تصویب پیش نویس اجلاسیه دوم»، «برنامه‌های اجلاسیه دوم» و «بررسی کمیسیون‌ها نشست نمایندگان» را مورد بررسی قرار دادند و از سوی نماینده تولیت آستان مقدس حسینی دعوتنامه‌های اعتاب مقدس برای حضور در دومین جلسه اعتاب که ۲۸ رجب در شهر مقدس کربلا برگزار می-شود، توزیع شد.
دیدار با آیات عظام نوری همدانی و مکارم شیرازی از مراجع تقلید، آیت الله سعیدی؛ تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان؛ تولیت مسجد مقدس جمکران و حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی؛ نماینده حضرت آیت الله سیستانی در ایران از دیگر برنامه‌های نمایندگان اعتاب در این نشست دو روزه بود.
شرکت کنندگان در نشست هم‌اندیشی اعتاب مقدس جهان اسلام در آخرین برنامه خود، در حرم حضرت معصومه(س) حضور یافته و به غبارروبی ضریح مطهر حضرت معصومه(س) پرداختند.
یادآور می‌شود؛ اولین اجلاسیه اعتاب مقدس جهان اسلام، همزمان با ولادت با سر سعادت حضرت رضا(ع) در بارگاه منور رضوی برگزار گردید و پس از آن سه دوره نشست نمایندگان اعتاب در مشهد، کربلا و قم تشکیل شد

مطالب مشابه