logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1393/09/12 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
در آستانه اربعین حسینی از پرتال ستاد فرهنگی اربعین رونمایی شد

در آستانه اربعین حسینی از پرتال ستاد فرهنگی اربعین رونمایی شد

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت: بنده از این حرکت فرهنگی بسیار خوشحال شدم و امیدوارم مورد قبول خداوند و حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام قرار بگیرد.

در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی، پرتال ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت‌های ویژه از سوی حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسگر نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت رونمایی شد.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت ضمن تشکر از تلاشهای انجام گرفته توسط عوامل محتوایی و فنی این پرتال اظهار داشت بنده از این حرکت فرهنگی بسیار خوشحال شدم و امیدوارم مورد قبول خداوند و حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام قرار بگیرد.

حجت الاسلام حمید احمدی رییس ستاد فرهنگی اربعین گفت: این پرتال به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی در حوزه خبری و اطلاع رسانی و معارفی به زائران حسینی خدمات ارائه می دهد. و در آینده به دیگر زبانهای زنده دنیا نیز فعالیت خواهد داشت.

در صفحه نخست این پرتال عناوینی همچون؛ خبرها، ادبیات و پژوهش، اماكن، نقشه‌ها، زیارت، احكام، كلام بزرگان و مصاحبه‌ها وجود دارد.

همچنین پیشخوان، انجمن‌ها، چندرسانه‌ای، سوگواره حسینی و حج وزیارت از دیگر بخش‌های این پرتال است.

از ویژگی های این پرتال این است که زائران حرم حسینی میتوانند با ورود به پرتال اخبار، گزارش‌ها و عكس‌های ویژه و اختصاصی خود را در آن قرار داده و در  معرض استفاده عموم قرار دهند.

به محض رسیدن خبر، كارشناسان پرتال متن خبری را آمادهسازی كرده و پس از تایید نهایی در پرتال برای عموم قابل مشاهده خواهد بود.

همچنین بخشهای مقالات، اماكن، زیارات، نقشهها و نرم افزارهای موبایلی قابل بهرهبرداری می باشد.

 

مطالب مشابه