logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1393/09/12 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
 بقعه امام زاده سيدحسن(ع) مهران پذيراي عزاداران اربعين حسيني است

بقعه امام زاده سیدحسن(ع) مهران پذیرای عزاداران اربعین حسینی است

خبرگزاری آریا:مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، گفت: بقعه متبرکه امام زاده سیدحسن(ع) در اریعین حسینی پذیرای خیل عظیم عزاداران و عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) خواهد بود.

حجت الاسلام محمد کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، اظهار کرد: در نشستی که با رئیس اداره اوقاف شهرستان مهران و هبات امنای این بقعه برگزار شد در خصوص تمهیدات لازم برای پذیرایی از عزاداران و سوگواران حسینی در بقعه امام زاده سیدحسن(ع) بحث و تبادل نظر شد.

وی، تصریح کرد: در این نشست بر ارائه خدمات مطلوب و آمادگی خدام و هیات امنای بقعه مذکور برای پذیرایی و میزبانی عزاداران اربعین حسینی تاکید شد.

حجت الاسلام کاروند، بیان کرد: برپایی خیمه معرفت، اعزام روحانی و مبلغ دینی ، اسکان زوار و عزاداران در سطح زائرسراهای بقعه، مراسم ویژه اجتماع عزاداران و برپایی ایستگاه های صلواتی با توزیع چای، نان و خرما از جمله مصوبات این نشست بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، یادآور شد: این برنامه ها از روز شنبه 15 آذرماه شروع و  تا روز اربعین حسینی در سطح این امام زاده ادامه خواهد داشت.

وی، خاطرنشان کرد: خدمت به زوار و عزاداران حسینی بی شک اقدام خداپسندانه و خیرخواهانه ای است که خداوند متعال این افتخار را نصیب کارکنان اوقاف و هیات امنای بقاع متبرکه و امام زادگان کرده است

مطالب مشابه