logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/09/20 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
هلال احمر: اعزام ۱۲۰۰ امدادگر در ايام اربعين به عراق

هلال احمر: اعزام ۱۲۰۰ امدادگر در ایام اربعین به عراق

رئیس جمعیت هلال احمر كشور گفت: امداد گری و درمان در زمان بحران نیز به عهده این جمعیت می باشد و در ایام اربعین نیز بیش از 1200 نفر در خاك عراق به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی بودند.

دكتر سید امیر محسن ضیایی در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی گفت: در خصوص عملیات امداد رسانی و خدمات رسانی به مردم، هر جا كه نیاز باشد این جمعیت حضور دارند و اربعین امسال نیز به غیر خدمات رسانی در استان ها، خود جمعیت هلال احمربه عنوان عضو اصلی ستاد مركزی اربعین، در كشور عراق نیز حضور داشته داشته و توانست خدمات گسترده ای را ارائه دهد.

رئیس جمعیت هلال احمر كشور افزود: امداد گری و درمان در زمان بحران نیز به عهده این جمعیت می باشد و در ایام اربعین نیز بیش از ۱۲۰۰ نفر در خاك عراق به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی بودند.

وی خاطر نشان كرد: بیش از ۷۰ تن دارو به صورت زمینی با مجوز نخست وزیری عراق به داخل كشور عراق انتقال داده شد و ۳ قرارگاه مركزی در ۳ مرز ورودی به خاك عراق مستقر شده و ۸۰ پایگاه دیگر در ایام اربعین درگیر مساله امداد رسانی و خدمات دهی بودند.

سید امیر محسن ضیایی اظهار داشت: خدمات جمعیت هلال اهمر در ایام زیارتی اربعین از درب منزل زائر تا بین الحرمین و برگشت به صورت مستمر بوده و توانست با اطلاع رسانی به موقع و امداد رسانی متناسب موفقیت های چشمگیری را به دست آورد.

 

مطالب مشابه