logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/09/14 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
ثبت نام آزمون روحانيون عتبات آغاز شد

ثبت نام آزمون روحانیون عتبات آغاز شد

ثبت نام اینترنتی این آزمون از 13 آذرماه آغاز و تا 28 آذر ادامه خواهد داشت. این آزمون در روز جمعه 29 بهمن ماه امسال برگزارخواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، بعثه مقام معظم رهبری درنظر دارد در راستای بهره مندی بیشتر از ظرفیت بالای حوزه های علمیه سراسر كشور و استفاده از توان علمی و عملی روحانیون واجد شرایط در كاروان های عتبات عالیات ، آزمون سراسری جذب روحانیون را برگزار كند.

شرایط عمومی داوطلبان :
اعتقاد و التزام عملی به اسلام و مذهب تشیع، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه، برخورداری از حسن شهرت و معاشرت ، نداشتن سوء پیشینه و سابقه محكومیت درمحاكم قضایی جمهوری اسلامی ایران، برخورداری از توانایی جسمی و روانی ، تاهل و نداشتن منع قانونی از نظر خدمت نظام وظیفه عمومی از شرایط عمومی داوطلبان اعلام شده است.


شرایط اختصاصی داوطلبان :
داشتن گواهی اتمام كامل دروس كتبی و شفاهی پایه هفت از مركز مدیریت حوزه علیمه قم، اصفهان و خراسان رضوی، معمم بودن ، دارا بودن حداقل 27 سال و حداكثر 55 سال و كسب امتیاز لازم در آزمون كتبی، مصاحبه، نوار و آموزش را از شرایط اختصاصی داوطلبان برشمرد.

مراحل تكمیل ثبت نام و نحوه برگزاری آزمون:
ثبت نام اینترنتی این آزمون از امروز 13 آذرماه آغاز و تا 28 آذر ادامه خواهد داشت. این آزمون در روز جمعه 29 بهمن ماه امسال برگزارخواهد شد،

تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت آزمون azmoon.hajj.ir انجام خواهد پذیرفت.

مطالب مشابه