logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/08/25 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
تكريم از خدمات موكب داران عراقي در ايام اربعين از سوي كميته فرهنگي و آموزشي اربعين

تكریم از خدمات موكب داران عراقی در ایام اربعین از سوی كمیته فرهنگی و آموزشی اربعین

كمیته فرهنگی آموزشی ستاد مركزی اربعین با اهدای بسته های معنوی از موكب داران عراقی كه در حال خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) هستند، تقدیر كرد.

كمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مركزی اربعین با اهدای بسته های فرهنگی و معنوی، مراتب تقدیر و تشكر جمهوری اسلامی ایران را از 750 موكب عراقی مستقر در نجف اشرف، مسیر پیاده روی نجف تا كربلا و كربلای معلا، كه در حال خدمت رسانی به زائران اربعینی حسینی (ع) هستند، ابراز كرد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی به نمایندگی از كمیته فرهنگی و آموزشی اربعین همراه حجت الاسلام والمسلمین حمیداحمدی مسؤول این كمیته، در كنار مواكب حاضر شده و با اهدای لوح تقدیر، پرچم مزین به شعار «انی احامی ابدا عن دینی» و یك جلد كلام الله مجید به صاحبان مواكب، از خدمات آنان تقدیر كردند.

حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی در این دیدارها، از مردم شریف عراق به ویژه مسؤولان مواكب كه میزبان اصلی سیل عظیم زائران حسینی (ع) هستند، تقدیر و تشكر كرد و بر همه افراد لازم دانست كه زحمات بی منت مردم عراق در خدمت رسانی به زائران را قدر دانسته و فداكاری آنان را محترم شمارند.

وی با اشاره به تأكید رهبر معظم انقلاب بر تبعیت از رهنمودهای مراجع تقلید عراق به ویژه حضرت آیت الله سیستانی، ابراز امیدواری كرد كه همه شیعیان، محبان و مسلمانان بر محور اهل بیت (ع) اجتماع كنند و با ایستادگی در برابر دشمنان اسلام به ویژه داعش و با نابودی آنان، امنیت كامل در كشور عراق برقرار شود.

براساس این گزارش، موكب داران عراقی خرسندی خود را از این اقدام كمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مركزی اربعین به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران ابراز داشته و با فرستادن سلام و تشكر از رهبر معظم انقلاب، برای ایشان و مراجع تقلید طول عمر و سلامتی آروز كردند.

مطالب مشابه