logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/08/20 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
رشد 98 درصدي سفرهاي زميني و هوايي اربعين

رشد 98 درصدی سفرهای زمینی و هوایی اربعین

جانشین معاون هماهنگ كننده ناجا از رشد 98 درصدی سفرهای زمینی و هوایی اربعین خبر داد.

سردار محسن فتحی زاده در نشست قرارگاه امام علی (ع) گفت: با تشكیل قرارگاه ستاد كل نیروهای مسلح در استان ایلام ، پنج كمیته فرعی به منظور تقسیم بندی وظایف در نظر گرفته شده است كه فعالیت ها و برنامه ریزی های خوبی از چند ماه پیش در این كمیته ها انجام گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به اختصاص 16 هزار نیرو برای پایانه های مرزی گفت: برابر آمارهای موجود در مجموع، امسال سفرهای زمینی و هوایی اربعین 98 درصد افزایش داشته كه سفرهای زمینی 109 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

جانشین معاون هماهنگ كننده ناجا تصریح كرد: نیروی انتظامی با همراهی سایر نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ،اشراف اطلاعاتی خوبی در برگزاری همایش اربعین دارد و با اجرای طرح های كنترلی، امنیت زائران را تأمین می كند.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینكه هم اكنون جریان تردد زائران در مهران عادی و روان است ،گفت: برابر تدابیر اتخاذ شده اتباع خارجی اجازه خروج از مرز مهران را ندارند.

جانشین معاون هماهنگ كننده ناجا با اشاره به اینكه سفر اربعین امسال زودتر آغاز شده است، گفت: زائران سفر اربعین خود را به خوبی مدیریت كرده اند و تمامی رده های تخصصی ناجا نیز با استقرار نیرو و تجهیزات مناسب در پایانه مرزی مهران در حال ارائه خدمت به زائران حسینی هستند

مطالب مشابه