logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/08/19 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
خدمت‌رساني گسترده نيروهاي مردمي سيستان و بلوچستان به زوار پاكستاني‌

خدمت‌رسانی گسترده نیروهای مردمی سیستان و بلوچستان به زوار پاكستانی‌

فرمانده سپاه میرجاوه گفت: گروه‌های بسیجی و مردمی به كمك دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی با حضور در موكب "امام خمینی(ره)" در منطقه صفر مرزی شهرستان میرجاوه مشغول خدمت‌رسانی به زوار پاكستانی اربعین حسینی هستند.

علیرضا كرد در گفت‌وگوی خبری اظهار داشت: عشق به سالار شهیدان موجی از محبت و ارادت را قلب‌های مردم آزاده جهان ایجاد كرده كه موجب شده با ترك خانه و زندگی روزمره، با حضور در راهپیمایی عظیم اربعین حماسه‌ای بی‌نظیر خلق كنند.

فرمانده سپاه میرجاوه گفت: موكب اربعین توسط سپاه شهرستان میرجاوه به منظور خدمات‌رسانی بهتر به زائرین پاكستانی امام حسین(ع) كه به مناسبت اربعین از طریق مرز میرجاوه وارد كشور می‌شوند تا از این طریق راهی سفر معنوی كربلای معلی شوند، در پایانه مرزی مستقر شده است.

كرد خاطرنشان كرد: این موكب از 11 آبان‌ماه برای ارائه خدمات فرهنگی، پذیرایی، استراحت و اسكان موقت زائرین پاكستانی امام حسین (ع) در محل پایانه مرزی میرجاوه مستقر شده است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر گروه‌های بسیجی و مردمی به كمك دستگاه‌ها و ارگان‌های دولتی با حضور در موكب "امام خمینی(ره)" كه توسط خود بسیجیان و مردم خیر و عشاق اباعبدالله الحسین(ع) در منطقه صفر مرزی شهرستان میرجاوه برپا شده، مشغول خدمت‌رسانی و پذیرایی از زائرین پاكستانی هستند.

كرد عنوان كرد: نحوه اسكان زائرین در منطقه مرزی به صورت موقتی است و در همین مدت زمان كوتاه خدماتی مانند توزیع محصولات فرهنگی و مذهبی، پذیرایی با چای، شیرینی، ناهار و شام به آنها ارائه می‌شود و ارائه این خدمات تا آخرین نفراتی كه به منظور زیارت وارد كشور شوند ادامه دارد.

وی افزود: همچنین پس از پایان همایش پیاده‌روی اربعین، برای خدمت‌رسانی به زائرین پاكستانی در مسیر بازگشت به كشورشان این موكب خدمت‌رسانی پابرجاست و این عزیزان را به كشور پاكستان بدرقه خواهیم كرد.

فرمانده سپاه میرجاوه خاطر نشان كرد: مهم‌ترین هدف خادمین حاضر در موكب "امام خمینی(ره)" شهرستان میرجاوه استقبال گرم از زائرین حسینی پاكستانی اربعین است و اقدامات انجام شده در این موكب با این هدف و برنامه‌ریزی شده است.

وی در ضمن تشكر از خادمان بسیجی داوطلب مستقر در موكب مرزی میرجاوه، گفت: از همه افرادی كه علاقه‌مند شركت در برنامه‌های استقبال و پذیرایی از زائرین پاكستانی هستند دعوت می‌كنیم به عنوان خادم در این موكب حضور پیدا كنند.

مطالب مشابه