logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/08/18 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
  پايانه مرزي شلمچه؛ اولويت تردد زائران اربعين حسيني(ع)

پایانه مرزی شلمچه؛ اولویت تردد زائران اربعین حسینی(ع)

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به دسترسی های زمینی، هوایی و ریلی، گفت: با وجود جاده های جایگزین، زائران اربعین حسینی(ع) مرز شلمچه را برای تردد خود انتخاب کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "اسکندر مومنی" ظهر امروز در بازدید از پایانه مرزی شلمچه، گفت: در بازدید از این پایانه، شاهد نظم و انضباط خوبی که با همکاری زائران عزیز به وجود آمده، بودیم.

جانشین فرمانده ناجا به آمادگی کلیه بخش های نیروی انتظامی و نیز دستگاه های مستقر در پایانه مرزی شلمچه اشاره و بیان کرد: در سایه تعامل و هماهنگی میان ناجا و دستگاه های مربوطه، امروز شاهد ترافیک روان در مسیرهای منتهی به مرز شلمچه هستیم.

سردار مومنی با اشاره به تردد روان حجم عظیمی از زائران در داخل پایانه مرزی شلمچه، گفت: از هفته گذشته تا کنون، شاهد خروج حدود 250 هزار زائر از مرزهای شلمچه، چزابه و مهران بودیم که این میزان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، 110 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه از ابتدای آبان ماه سال جاری تاکنون، 600 هزار گذرنامه صادر شده است، خاطرنشان کرد: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود 64 درصد افزایش داشته است.

 

جانشین فرمانده ناجا، با توجه به دسترسی های زمینی، هوایی، ریلی و نیز وجود جاده های جایگزین، از زائران اربعین حسینی(ع) خواست با توجه به اینکه مرز شلمچه دسترسی های بهتری نسبت به دو مرز دیگر دارد،این پایانه را  اولویت عبور خود انتخاب کنند.

 

سردار مومنی در خاتمه گفت: در این ایام همه چیز در اختیار زائران اربعین حسینی(ع) است و همه دستگاه ها از جمله نیروی انتظامی در همه بخش ها به خصوص انتظامی، مرزبانی، گذرنامه و راهنمایی و رانندگی در خدمت زائران عزیز هستند.

مطالب مشابه