logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/08/17 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
برگزاری چهارمين جلسه ستاد اربعين استان آذربايجان غربي

برگزاری چهارمین جلسه ستاد اربعین استان آذربایجان غربی

چهارمین جلسه ستاد اربعین استان آذربایجان غربی صبح امروز در دفتر نماینده محترم و لی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، چهارمین جلسه ستاد اربعین استان آذربایجان غربی صبح امروز در دفتر نماینده محترم و لی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه برگزار شد.
در این جلسه كمیته های مختلف ستاد گزارشی از فعالیت های خویش ارائه نمودند و مسائل و مشكلات روند اجرای برخی برنامه ها بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
عباسی كارشناس دفتر نمایندگی بعثه رهبری در استان و نماینده كمیته فرهنگی و آموزشی از اجرایی شدن  20 مصوبه  این كمیته خبر داد و افزود در حال حاضر فعالیت های آموزشی برای زائرین اربعین از طریق صدا و سما و همایش های آموزش محور در شهرستان های استان در حال برگزاری.
در پایان جلسه حجت الاسلام قریشی نماینده ولی فقیه در استان‌آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه بر این موضوع تأكید نمودند كه تمامی تلاش اعضاء ستاد به شرط اخلاص كه قطعاً‌ ساری و جاری است، مورد مقبول درگاه الهی خواهد بود و در زیارت تك تك زائرین سهیم خواهید بود.
ایشان افزودند نمایشگاه عكسی كه دیروز افتتاح شد بسیار اثرگذار است لذا  مسابقه عكسی در استان برگزار شود و نتایج آن در سال آتی در قالب نمایشگاهی برگزار گردد، تا لحظات بیشتری از این حركت فرهنگی ثبت گردد.
 

مطالب مشابه