logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/08/11 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
اطلاعيه روابط عمومي وزارت اطلاعات دستگيري اعضاي شبكه هاي جعل ويزا و مانيفست كشور عراق

اطلاعیه روابط عمومی وزارت اطلاعات دستگیری اعضای شبكه های جعل ویزا و مانیفست كشور عراق

وزارت اطلاعات اعلام كرد: با پیگیری های اطلاعاتی و تلاش بی وقفه و خالصانه سربازان گمنام امام زمان (عج) چند شبكه از جاعلین اسناد و مدارك رسمی كه نسبت به جعل ویزای كشور عراق بویژه ویزای اربعین اقدام نموده بودند، مورد شناسایی و ضربه اطلاعاتی قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، در متن اطلاعیه وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

به استحضار ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی می رساند: با پیگیری های اطلاعاتی و تلاش بی وقفه و خالصانه سربازان گمنام امام زمان (عج) چند شبكه از جاعلین اسناد و مدارك رسمی، كه از اعتقادات و احساسات پاك مردم به سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام سوء استفاده كرده و نسبت به جعل ویزای كشور عراق خصوصا در ایام اربعین اقدام نموده بودند، مورد شناسایی و ضربه اطلاعاتی قرار گرفتند.

از این شبكه ها تعداد بسیاری ویزا، مانیفست گروهی و مهر جعلی كشف و ضبط گردید و مقادیر زیادی ویزای جعلی صادره برای تردد به كشور عراق در اربعین حسینی توقیف شده است.

وزارت اطلاعات ضمن هشدار به كسانی كه قصد سوء استفاده از احساسات پاك مردم در ایام اربعین برای كسب منافع نامشروع خود دارند، از عموم هموطنان عزیز كه خواستار سفر به عتبات عالیات هستند می خواهد كه با ثبت نام در سامانه سماح برای اخذ ویزا از مبادی رسمی و شركت های مجاز معرفی شده از طرف سازمان حج و زیارت اقدام نمایند و همچنین به اطلاعیه های صادره از طرف ستاد مركزی اربعین توجه ویژه داشته باشند. ضمنا تلفن 113 در سراسر كشور آماده دریافت هرگونه خبر در این رابطه می باشد.
 

مطالب مشابه