logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/08/03 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
توصيه رئيس پليس به زائران اربعين+اينفوگرافيك

توصیه رئیس پلیس به زائران اربعین+اینفوگرافیك

رئیس پلیس استان ایلام گفت: زائران تا زمان باقی است گذرنامه و ویزا بگیرند.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به برخی شایعات در خصوص دریافت روادید با هزینه كمتر گفت: روادید كه حق اقامت یك فرد در كشور میزبان است صرفاً از طریق دفاتر حج و زیارت در كنسولگری های عراق در داخل كشور صادر می شود و هزینه آن نیز مشخص است.

سردار نور علی یاری، اظهار داشت: داوطلبان به حضور در همایش بزرگ اربعین باید در این فرصت باقی مانده نسبت به اخذ گذرنامه و روادید و سایر مجوزهای لازم اقدام و خود را آماده شركت در بزرگترین تجمع مسلمانان كنند.

وی با تأكید بر اینكه تا این لحظه هیچ تغییری در هزینه روادید اعلام نشده است از مردم خواست برای دریافت روادید به مراكز و منابع رسمی مراجعه كنند.

سردار یاری در ادامه به هماهنگی های بین استانی پلیس برای تأمین امنیت تردد زائران اشاره كرد و گفت: طی نشستی كه با فرمانده انتظامی استان كرمانشاه داشتیم برلزوم تأمین امنیت ترافیكی زائران در مسیرهای منتهی به جاده های استان توسط استان های همجوار تأكید شد.

وی یاد آور شد: در اربعین امسال از تردد اتباع خارجی در مرز مهران جلوگیری خواهد شد و تردد این افراد صرفا از طریق مرزهای خوزستان انجام می شود.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینكه محل استقرار ایستگاه های پلیس در ابتدای ورود به استان تا پایانه مرزی مهران جانمایی شده است ،گفت: پلیس به تدریج تجهیزات و نیروهای مورد نیاز را در مسیر تردد زائران و شهرستان مهران مستقر خواهد كرد و تمامی نیازهای زائران برای اربعین تدارك دیده شده و جای هیچ نگرانی نیست.

مطالب مشابه