logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/07/28 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
برگزاری پنجمین جلسه ستاد اربعین استان مازندران

برگزاری پنجمین جلسه ستاد اربعین استان مازندران

برگزاری پنجمین جلسه استانی ستاد اربعین مازندران در استانداری مازندران به ریاست دکتر یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار وحضور اعضای ستاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین از مازندران، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، در این جلسه از برگزاری تجمع زائران اربعین حسینی در 14 آبان ماه جاری در مركز استان خبر داد و اظهار داشت: از این فرصت برای تبیین بهینه اهداف همایش اربعین و ایجاد شور حسینی در میان زائران و مشتاقان آل الله بهره گیری شود.

علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در جلسه ستاد مدیریت و ساماندهی زائرین اربعین حسینی استان با اشاره به این كه اربعین، بزرگ ترین همایش سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دینی ماست، یاد آور شد: مردم ایران اسلامی و عاشقان حضرت امام حسین (ع) با شركت در این گردهمایی عظیم، تبعیت خود را از دستورات الهی و آموزه های آن امام همام اعلام می كنند كه در هیچ شرایطی زیر بار ظلم نمی روند و هرگز دست از حمایت حق بر نخواهند داشت.
یونسی با بیان این كه مردم والای ما با حضور در اربعین حسینی، رخداد دینی، مذهبی و فرهنگی بزرگی را رقم می زنند، گفت: برای تمامی امور احتمالی و نیازهای زوار بویژه از سوی موكب داران، پیش بینی های لازم صورت گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به این كه همایش اربعین حسینی یك اقدام ملی است و همه باید بدور از مسایل صنفی چونان ید واحد در این راستا اهتمام نمایند و نهایت همكاری را مبذول دارند، افزود: گردهمایی اربعین حسینی، یكی از بی بدیل ترین تجمعات دینی و مذهبی است كه به وحدت ملی كمك می كند.
وی از برگزاری تجمع زائران اربعین حسینی در 14 آبان ماه جاری در مركز استان خبر داد و اظهار داشت: از این فرصت برای تبیین بهینه اهداف همایش اربعین و ایجاد شور حسینی در میان زائران و مشتاقان آل الله بهره گیری شود.
معاون استاندار، تاكید كرد: از ظرفیت شبكه های مجازی برای تنویر افكار عمومی، تبیین معرفت حسینی و اطلاع رسانی بهنگام به زائران استفاده شود.
در این جلسه مدیر كل امنیتی و انتظامی استانداری و دبیر ستاد مدیریت و ساماندهی زائران اربعین حسینی و دیگر اعضای این ستاد به ارایه گزارش اقدامات و فعالیت های خود در این راستا پرداختند.

مطالب مشابه