logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/07/25 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
از سوي موكب حضرت معصومه (س) صورت مي گيرد؛ بازديد از 3 هزار موكب در مسير پياده روي اربعين

از سوی موكب حضرت معصومه (س) صورت می گیرد؛ بازدید از 3 هزار موكب در مسیر پیاده روی اربعین

دبیركل موكب حضرت معصومه(س) از ایجاد كانال تلگرامی مربوط به پیاده روی اربعین حسینی و موكب ۱۰۸۰ حرم مطهر حضرت معصومه(س) و بازدید از ۳ هزار موكب در این مسیر خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین بهشتی پور دبیر كل موكب حضرت معصومه(س) در پیاده روی اربعین با اعلام این خبر افزود: یكی از اقدامات مقدماتی برای ارایه خدمات بهتر به زائران اباعبدالله الحسین(ع) در مسیر پیاده روی اربعین به سمت كربلا و اطلاع رسانی مناسب در این زمینه ایجاد كانال تلگرامی موكب است.

وی اضافه كرد: این كانال قرار است اخبار مربوط به موكب و خدماتی را كه قرار است ارایه دهد به صورت مستمر در اختیار علاقه مندان قرار دهد البته این كانال، نوعی كانال جامع اربعینی است.

بهشتی پور ادامه داد: اطلاعات لازم در خصوص تجهیزات مورد نیاز زائران مانند كفش مناسب، تجهیزات ضروری همراه زائر همچنین دل نوشته های عاشورایی و اربعینی در این مجموعه بارگذاری خواهد شد.

وی افزود: از جمله اقداماتی كه اخیرا از سوی مسئولان موكب صورت گرفته است دیدار با مراجع عظام بوده است.

دبیركل موكب حضرت معصومه(س) با بیان اینكه ۳۰۰ نفر در فعالیت های موكب همكاری دارند، بیان كرد: مبلغان در دو بخش فرهنگی شامل پاسخگویی به سؤالات و غرفه های بصیرت و كودك و نوجوان و ... فعالیت دارند و بخش دیگری نیز قرار است همراه با ده گروه از خادمان عرب زبان به سه هزار موكب در مسیر پیاده روی سركشی كرده و به ارایه خدمات بپردازند.

وی از خیرین و نیكوكاران درخواست كرد هدایا و نذورات خود را از طریق شماره كارت‌های ۵۸۹۲۱۰۱۰۴۱۴۸۵۱۶۳ و ۶۲۷۳۸۱۱۰۷۶۶۵۰ و ۶۲۷۴۸۸۱۳۹۹۵۱۳۶۹۵ و شماره حساب‌های خاص حرم واریز كنند. همچنین عاشقان امام حسین(ع) برای مشاركت در پذیرایی زوار حسینی می توانند از طریق شماره گیری تلفن همراه (ussd) با شماره گیری #۲۵۱*۷۴۱* مبالغ خود را واریز كنند.

گفتنی است كانال تلگرامی این موكب به نشانی talagram.me/joinchat/addzk.eqsvxl۸pfh۷q۱cnq قابل دسترسی علاقه مندان است.

مطالب مشابه