logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/05/12 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
 در آن دنيا محبت اهل بيت(عليهم السلام)، قرآن، ورع و تقوا خيلي خريدار دارد و به اين مسائل بها مي دهند.

در آن دنیا محبت اهل بیت(علیهم السلام)، قرآن، ورع و تقوا خیلی خریدار دارد و به این مسائل بها می دهند.

سخنران بِعثه مقام معظم رهبری گفت: اسلام می گوید غذای حلال بخورید، به مكان حلال بروید، حلال نگاه كنید؛ اسلام یك خط قرمز مهم دارد و آن اینكه به حرام خدا داخل نشوید.

مراسم سخنرانی بِعثه مقام معظم رهبری در حرم مطهر امام حسین(علیه السلام) با حضور مسئولان بِعثه رهبری و شماری از زائران حسینی برگزار شد.

در این مراسم آیت الله سید رحیم توكل، سخنران بِعثه رهبری با اشاره به آیاتی از قرآن كریم كه مردم را به تقوا توصیه می كند، افزود: تعبیر «اتقو الله» در قرآن شده است، یعنی ای مردم از گناهانتان بترسید و خداوند به باطن و ظاهرتان آگاه است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار كرد: در گناه نزول بلا است و اگر تقوا داشته باشیم، عزیز می شویم؛ در آن دنیا محبت اهل بیت(علیهم السلام)، قرآن، ورع و تقوا خیلی خریدار دارد و به این مسائل بها می دهند.

سخنران بِعثه رهبری با بیان اینكه در جهان آخرت پرونده اعمال انسان به او نشان داده می شود، افزود: گناهكاران خود به پرونده هایشان نگاه می كنند و با دیدن آن اعمال لرزه بر اندامشان می افتد.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان كرد: اسلام می گوید غذای حلال بخورید، به مكان حلال بروید، حلال نگاه كنید؛ اسلام یك خط قرمز مهم دارد و آن اینكه به حرام خدا داخل نشوید.

سخنران بِعثه رهبری افزود: اگر نفس لاقید مقید شد، انسان را عزیز می كند، آن گاه ملائكه نازل می شوند و بر دستان انسان با تقوا بوسه می زنند و حتی وقتی جان مومن را می خواهند بگیرند، با آرامش و طمأنینه این كار صورت می گیرد.

در پایان این مراسم مراسم مداحی از سوی حاج علی اكبر ریاحی اصل، ذاكر اهل بیت (علیهم السلام) برگزار شد و زائران ایرانی در سوگ سالار شهیدان به عزاداری پرداختند.

مطالب مشابه