logo logo
  • تاریخ انتشار:‌ 1395/06/25 - 12:00 ق.ظ
  • چاپ
جلسه ستاد اربعين حسيني (ع) استان مازندران با حضور استاندار و  مسئولین کمیته ها

جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) استان مازندران با حضور استاندار و مسئولین کمیته ها

جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) استان مازندران به منظور برنامه ریزی و انجام هماهنگی های لازم در خصوص اعزام زائران اربعین تشكیل گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، جلسه ستاد اربعین حسینی (ع) استان مازندران به منظور برنامه ریزی و انجام هماهنگی های لازم در خصوص اعزام زائران اربعین به ریاست استاندار  و با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی مسئول کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین و با حضور روسای کمیته ها  تشكیل گردید.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی مسئول کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین با اشاره به این كه باید از ظرفیت عظیم حركت بزرگ فرهنگی اربعین حداكثر استفاده صورت گیرد، بیان داشت: 

معرفت افزایی باید در برنامه های اربعین حسینی مورد توجه قرار گیرد.


ایشان حركت عظیم اربعین را تجلی وحدت و تقویت كننده مقاومت در مقابل ظلم دانست و خاطر نشان ساخت: تكریم و احترام زائران حسینی و ارایه خدمات مناسب به آنان در طول این سفر معنوی بزرگ بسیار با اهمیت است.
وی بر تقویت فعالیت های فرهنگی و مستند سازی شور حسینی و انعكاس آن تاكید كرد و اظهار داشت: برای اطلاع رسانی از ظرفیت شبكه های مجازی و نرم افزارهای موبایلی استفاده بهینه شود.
مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به این كه مراسم اربعین حسینی باید به تعمیق محبت و مودت با اهل بیت ( علیهم السلام ) منجر شود، افزود: مازندران، موكب مناسبی را طراحی و اجرا كند و بر فعالیت این موكب ها نظارت دقیق نماید.
وی در ادامه تاكید كرد: اقامه بموقع نماز بصورت جماعت در مسیر حركت های كاروان و ترویج ارزش ها و معرفت های دینی در بین زائران مورد توجه جدی قرار گیرد.

در ادامه جلسه، روسای برخی از كمیته های  ستاد اربعین حسینی (ع) استان به ارایه گزارش از اقدامات صورت گرفته در این راستا پرداختند.

مطالب مشابه