ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در كربلاي معلي؛ نخستين جلسه هماهنگي هيئت ايرانيان امام رضا


نخستين جلسه هماهنگي و برنامه ريزي هيئت ايرانيان كربلا با عنوان موكب الامام الرضا (ع) برگزار شد

نخستين جلسه هماهنگي و برنامه ريزي هيئت ايرانيان كربلا با عنوان موكب الامام الرضا (ع) برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه محمد عسگري مسئول موكب امام رضا (ع) با اشاره به ثبت اين موكب در سال گذشته، اين اقدام را جزء اقدامات بسيار خوب دانست كه به همت سركنسول ايران در كربلا، مسؤول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق، مدير نمايندگي حج و زيارت و مدير نمايندگي شركت شمسا به ثبت رسيده است.

عسگري اين هيئت را عصاره و پيشاني همه فعاليت هاي فرهنگي دانست و خاطرنشان كرد: لازم است با تمام قوا نسبت به برنامه ريزي صحيح و دقيق براي ايام اربعين اقدام كنيم.

وي با تشكر از تلاش همه اعضا در برگزاري اين كاروان معنوي در ايام تاسوعا و عاشورا گفت: با وجود نظم بسيار خوب و تقدير مسؤولان عتبه حسيني و عباسي از اين هيئت، اما برخي نكات وجود دارد كه بايد با برگزاري جلسات هماهنگي، نسبت به رفع آن در ايام اربعين اقدام كرده و شاهد برگزاري هر چه پرشور تر اين مراسم باشيم.

وي ضمن طرح نقاط قوت و ضعف اين هيئت عزاداري گفت: اين هيئت عزاداري براي برگزاري هر چه بهتر و منظم تر نيازمند كميته هايي همچون امنيت، تبليغات، روحانيون و انتظامات است و بايد براي هر كميته مسئولي از اعضاي بعثه تعيين شود.

پس از سخنان عسگري هر يك از اعضاي بعثه نكاتي را در برگزاري هر چه بهتر موكب اعلام كردند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعين - كربلا - عتبات - امام رضا

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات