ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ستاد فرهنگی اربعین در کرمانشاه تشکیل شد


در آستانه فرا رسیدن ایام اربعین حسینی «ستاد فرهنگی اربعین استان کرمانشاه» با حضور مدیران ارشد استان تشکیل شد.

این جلسه که با حضور مسئول ستاد فرهنگی اربعین و هیات همراه و به دعوت ریاست سازمان تبلیغات استان تشکیل شده بود به ضرورت آماده بودن تمامی ظرفیتهای استان برای پذیرایی زائران در این ایام و برگزاری برنامه های ویژه پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین احمدی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده برای این ایام خواست تا استان کرمانشاه با تشکیل ستاد فرهنگی به صورت متمرکز اقدام به اطلاع رسانی نسبت به فعالیتهای انجام شده نماید.

در این جلسه نمایندگان و روسای ادارات اوقاف و امور خیریه، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ستاد بازسازی عتبات عالیات، سازمان تبلیغات اسلامی، اصناف و مجمع امور صنفی، شورای اسلامی شهر، سپاه نبی اکرم ص شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، کانون مداحان و شعرای مذهبی، شورای هیئات مذهبی، دفتر امور اجتماعی استانداری، بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان حضور داشتند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: سایت الاربعین ستاد فرهنگی کرمانشاه

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات