ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ستاد فرهنگی اربعین در کرمانشاه تشکیل شد


در آستانه فرا رسیدن ایام اربعین حسینی «ستاد فرهنگی اربعین استان کرمانشاه» با حضور مدیران ارشد استان تشکیل شد.

این جلسه که با حضور مسئول ستاد فرهنگی اربعین و هیات همراه و به دعوت ریاست سازمان تبلیغات استان تشکیل شده بود به ضرورت آماده بودن تمامی ظرفیتهای استان برای پذیرایی زائران در این ایام و برگزاری برنامه های ویژه پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین احمدی ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده برای این ایام خواست تا استان کرمانشاه با تشکیل ستاد فرهنگی به صورت متمرکز اقدام به اطلاع رسانی نسبت به فعالیتهای انجام شده نماید.

در این جلسه نمایندگان و روسای ادارات اوقاف و امور خیریه، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ستاد بازسازی عتبات عالیات، سازمان تبلیغات اسلامی، اصناف و مجمع امور صنفی، شورای اسلامی شهر، سپاه نبی اکرم ص شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی، کانون مداحان و شعرای مذهبی، شورای هیئات مذهبی، دفتر امور اجتماعی استانداری، بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس استان حضور داشتند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: سایت الاربعین ستاد فرهنگی کرمانشاه

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات