ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


ستاد مردمی اربعین در مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین حسینی


در تماس تلفنی با مسئول پایگاه ها و ایستگاه های ستاد فرهنگی اربعین بیان شد

محمد رضا شفقی اعلام کرد در آستانه اربعین حسینی شهر مرزی مهران با تمام توان و امکانات خود را برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی که رهسپار عتبات عالیات می شوند آماده کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین ولدبیگی امام جمعه مهران و رئیس ستاد مردمی اربعین در جلسه ای که با حضور رئیس و اعضای ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه در مهران برگزار شد با بیان این مطلب افزود امسال مهران با همراهی و همکاری مردم و مسئولان ستاد مردمی اربعین را راه اندازی کرده و با تشکیل کمیته های مختلف مانند کمیته فرهنگی کمیته اسکان و کمیته ترابری به ارائه خدمات به زائران می پردازد.

در این جلسه که صبح امروز در محل ستاد مردمی مهران برگزار شد آقای ناصری فرماندار مهران، آقای ملکی فرمانده سپاه و نمایندگانی از ادارات مهران حضور داشتند، حجت الاسلام احمدی رئیس ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه  ضمن تقدیر از زحمات انجام شده ابراز امیدواری کرد با هماهنگی همه مردم و مسئولان، امسال اربعینی با شکوه تر از سالهای قبل برگزار شود. همچنین در این جلسه مقرر شد کلیه اقدامات تبلیغی و فرهنگی در مرز خروجی مهران از طریق ستاد مردمی اربعین و با هماهنگی ستاد فرهنگی اربعین انجام پذیرد و نیازمندی های تبلیغی و فرهنگی از سوی ستاد فرهنگی اربعین تامین و در اختیار ستاد مردمی مهران قرار گیرد. همچنین مقرر شد مبلغانی از سوی ستاد فرهنگی اربعین و مناسبت های ویژه جهت کارهای تبلیغی و امور فرهنگی جهت فعالیت در محل های استقرار زائران اربعین حسینی اعزام شوند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی پایگاه ایستگاه فرهنگی ولدبیگی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات