ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تلاش شهرداري كربلا براي آماده سازي جاده ها


شهرداري مناطق كربلا به صورت شبانه روزي و بدون وقفه در حال آماده سازي و نظافت سه ورودي شهر كربلا هستند.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، مهندس مازن هاتف عبدالمهدي الياسري مدير شهرداري هاي كربلاي مقدس در اين باره گفت: به همه شهرداري ها دستور داديم تا به منظور آمادگي براي استقبال از زيارت اربعين امام حسين عليه السلام و ميليون ها زائر اهل بيت عليهم السلام، همه خودروها و ابزار آلات خود و همچنين تمامي منابع انساني خود را به حالت آماده باش در آورند.

وي از تصويب طرح خدمات رساني به مردم شامل ارائه بهترين خدمات در طول ايام اربعين خبر داد و گفت: آماده سازي تعدادي از نيروهاي مردمي كه براي كمك به كارگران شهرداري و تهيه ظروف و توزيع كيسه به كاروانهاي حسيني آموزش ديده اند، در دستور كار قرار گرفته است.

همچنين شهرداري بخش غربي كربلا، فعاليت گسترده اي را براي نظافت ورودي شهر از جانب كربلا ـ نجف از ابتداي محدوده خان الربع به طرف دو راهي منطقه زبيليه آغاز كرده است.

حامد شاكر حسين، شهردار بخش غربي كربلا از فعاليت گسترده براي آماده سازي ورودي استان كربلا از سوي استان نجف اشرف كه شامل از بين بردن ريشه باقي مانده درختان و هموار كردن پستي و بلندي ها است، خبر داد.

گفتني است اين طرح در كنار فعاليت هايي است كه مراكز وابسته به شهرداري كربلا روزانه مشغول به آن هستند تا سطح خدمات دهي استان كربلا را بالاتر ببرند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کربلا اربعین شهرداری کربلا

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات