ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


با كاروان اربعين حسيني (۲)؛ نمايشگاه عكس«حرم امام حسين از شهادت تاكنون»


نمايشگاه عكس و پوستر درخصوص بناي حرم امام حسين (ع) از زمان شهادت تاكنون، در بين الحرمين كربلاي معلي در حال برگزاري است. اين نمايشگاه از سوي آستان مقدس حضرت سيدالشهدا عليه السلام براي بازديد عموم زائران برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، در اين نمايشگاه افزون بر به تصوير كشيده شدن تغييرات بناي حرم مطهر حضرت امام حسين (ع) در سده‌ها و قرون گذشته، تصاويري از بناهاي گذشته مكان هايي چون خيمه گاه، تل زينبيه، كف العباس و… نمايش داده شده است. در اين نمايشگاه، اسامي و تصاوير سلاطين و پادشاهاني كه به زيارت مرقد مطهر امام حسين (ع) آمده اند هم به نمايش گذاشته شده است. معرفي برخي شهداي كربلا و ارائه مختصري از زندگي نامه آن‌ها نيز از ديگر بخش‌هاي اين نمايشگاه است. در بخش ديگري از اين نمايشگاه جملات برخي بزرگان ومشاهير جهان درباره شخصيت والاي امام حسين (ع) هم آمده است. اين نمايشگاه در بين الحرمين كربلاي معلي واقع است.
ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: بین الحرمین کربلا نمایشگاه

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات