ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


سازمان حج و زيارت طي اطلاعيه اي اعلام كرد:


نام نويسي در سامانه ساماندهي زائران اربعين متوقف شد

سازمان حج و زيارت طي اطلاعيه اي اعلام كرد: بدليل تكميل شدن سقف صدور رواديد سفر به عراق در سايت ساماندهي زائران اربعين، امكان ثبت نام از متقاضيان زيارت اربعين حسيني (ع) در اين سامانه در قالب طرح ساماندهي تا اطلاع ثانوي متوقف شد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، سازمان حج و زيارت طي اطلاعيه اي اعلام كرد: بدليل تكميل شدن سقف صدور رواديد سفر به عراق در سايت ساماندهي زائران اربعين، امكان ثبت نام از متقاضيان زيارت اربعين حسيني (ع) در اين سامانه در قالب طرح ساماندهي تا اطلاع ثانوي متوقف شد. روابط عمومي سازمان حج و زيارت اعلام كرد: از آنجايي كه ظرفيت صدور رواديد عراق براي زائران اربعين حسيني (ع) در سايت ساماندهي زائران اربعين حسيني (ع) تكميل شده است، ثبت از متقاضيان زيارت اربعين در اين سامانه تا اطلاع ثانوي ميسر نخواهد بود. در اين اطلاعيه آمده است: اميد است با ايجاد ظرفيت جديد براي صدور رواديد از طريق كنسولگري‌هاي عراق، زمينه ثبت نام زائران و مشتاقان حضور در راهپيمايي عظيم اربعين در سامانه ياد شده فراهم شود. ضمناً به اطلاع مشتاقان زيارت اربعين كه موفق به اخذ روايد عراق شده اند مي‌رساند، اين افراد مي‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات زيارتي سراسر كشور از خدمات ساماندهي ستاد دائمي اربعين بهره‌مند گردند.
ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین روادید سازمان حج و زیارت

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات