ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تخصیص بیش از 2 هزار چادر هلال احمر به زائران اربعین


مدیرعامل شركت نساجی هلال احمر، از تولید بیش از دو هزار چادر هلال احمر برای زائران امام حسین(ع) در ایام اربعین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک (امور حج و زیارت صداوسیما) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج «ذوالفقار یزدان مهر» مدیرعامل شركت نساجی هلال احمر، با بیان اینكه مسوولان عتبه مقدس امام حسین (ع) سفارش تولید حدود 50 چادر بزرگ 240 متری را به هلال احمر ایران داده بودند، گفت: تولید این چادرهای امدادی پایان یافته و در اختیار مسوولان عتبه مقدس امام حسین (ع) قرار گرفته است.

وی افزود: این چادر كه در ابعاد 24 در 10 متر تولید شده، ضد حریق و پارگی است و می‌تواند مكان مناسبی برای اسكان، خدمات رسانی، درمان و پذیرایی زائران باشد.

یزدان مهر همچنین درباره دیگر چادرهای تولیدی این شركت برای كشور عراق گفت: حدود یكهزار و 500 هزار چادر با ابعاد كوچك‌تر به كربلا و نجف ارسال شده است.

این مسوول هلال احمر، همچنین از تولید و ارسال 200 چادر در ابعاد بزرگ برای جمعیت هلال احمر ایران در ایلام و خوزستان خبر داد و افزود: این چادر‌ها نیز بمنظور خدمت رسانی به زائرانی كه از مرز زمینی به سمت كربلا حركت می‌كنند، تولید شده است.

نساجی هلال احمر ایران اكنون به استانداردهای مدنظر صلیب سرخ دست یافته و با توجه به مذاكرات صورت گرفته، مقرر شده تا هلال احمر ایران یكی از تامین و تولیدات كنندگان محصولات مورد نیاز صلیب سرخ در منطقه باشد.

 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین زائران هلال احمر

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات