ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تخصیص بیش از 2 هزار چادر هلال احمر به زائران اربعین


مدیرعامل شركت نساجی هلال احمر، از تولید بیش از دو هزار چادر هلال احمر برای زائران امام حسین(ع) در ایام اربعین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک (امور حج و زیارت صداوسیما) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج «ذوالفقار یزدان مهر» مدیرعامل شركت نساجی هلال احمر، با بیان اینكه مسوولان عتبه مقدس امام حسین (ع) سفارش تولید حدود 50 چادر بزرگ 240 متری را به هلال احمر ایران داده بودند، گفت: تولید این چادرهای امدادی پایان یافته و در اختیار مسوولان عتبه مقدس امام حسین (ع) قرار گرفته است.

وی افزود: این چادر كه در ابعاد 24 در 10 متر تولید شده، ضد حریق و پارگی است و می‌تواند مكان مناسبی برای اسكان، خدمات رسانی، درمان و پذیرایی زائران باشد.

یزدان مهر همچنین درباره دیگر چادرهای تولیدی این شركت برای كشور عراق گفت: حدود یكهزار و 500 هزار چادر با ابعاد كوچك‌تر به كربلا و نجف ارسال شده است.

این مسوول هلال احمر، همچنین از تولید و ارسال 200 چادر در ابعاد بزرگ برای جمعیت هلال احمر ایران در ایلام و خوزستان خبر داد و افزود: این چادر‌ها نیز بمنظور خدمت رسانی به زائرانی كه از مرز زمینی به سمت كربلا حركت می‌كنند، تولید شده است.

نساجی هلال احمر ایران اكنون به استانداردهای مدنظر صلیب سرخ دست یافته و با توجه به مذاكرات صورت گرفته، مقرر شده تا هلال احمر ایران یكی از تامین و تولیدات كنندگان محصولات مورد نیاز صلیب سرخ در منطقه باشد.

 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین زائران هلال احمر

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات