ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تخصیص بیش از 2 هزار چادر هلال احمر به زائران اربعین


مدیرعامل شركت نساجی هلال احمر، از تولید بیش از دو هزار چادر هلال احمر برای زائران امام حسین(ع) در ایام اربعین خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک (امور حج و زیارت صداوسیما) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج «ذوالفقار یزدان مهر» مدیرعامل شركت نساجی هلال احمر، با بیان اینكه مسوولان عتبه مقدس امام حسین (ع) سفارش تولید حدود 50 چادر بزرگ 240 متری را به هلال احمر ایران داده بودند، گفت: تولید این چادرهای امدادی پایان یافته و در اختیار مسوولان عتبه مقدس امام حسین (ع) قرار گرفته است.

وی افزود: این چادر كه در ابعاد 24 در 10 متر تولید شده، ضد حریق و پارگی است و می‌تواند مكان مناسبی برای اسكان، خدمات رسانی، درمان و پذیرایی زائران باشد.

یزدان مهر همچنین درباره دیگر چادرهای تولیدی این شركت برای كشور عراق گفت: حدود یكهزار و 500 هزار چادر با ابعاد كوچك‌تر به كربلا و نجف ارسال شده است.

این مسوول هلال احمر، همچنین از تولید و ارسال 200 چادر در ابعاد بزرگ برای جمعیت هلال احمر ایران در ایلام و خوزستان خبر داد و افزود: این چادر‌ها نیز بمنظور خدمت رسانی به زائرانی كه از مرز زمینی به سمت كربلا حركت می‌كنند، تولید شده است.

نساجی هلال احمر ایران اكنون به استانداردهای مدنظر صلیب سرخ دست یافته و با توجه به مذاكرات صورت گرفته، مقرر شده تا هلال احمر ایران یكی از تامین و تولیدات كنندگان محصولات مورد نیاز صلیب سرخ در منطقه باشد.

 


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین زائران هلال احمر

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات