ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


انتصاب جديد در حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج


نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ايراني مسؤول بعثه‌‌ مقام معظم رهبري در عراق را منصوب كرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، نماينده ولي فقيه در امور حج وزيارت و سرپرست حجاج ايراني در حکمی، مسؤول بعثه‌ مقام معظم رهبري در را منصوب كرد. براساس اين گزارش، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدعلي قاضي عسكر، نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ايرانی حجت الاسلام والمسلمين آقاي نجف نجفي روحاني را به عنوان مس‍ؤول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق منصوب كرد. متن حكم ياد شده به شرح زير است. جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي نجف نجفي روحاني - دامت توفيقاته با توجه به شايستگي‌هاي علمي، اخلاقي، مديريتي و سوابق روشن و ارزشمندي كه در مسووليت‌هاي مختلف داشته‌ايد، بدينوسيله جنابعالي را به سمت مسوول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق منصوب مي‌نمايم. اميد است با بكار گيري همه توان و بهره گيري از تجربيات ارزشمند گذشته در مدينه منوره و با استفاده از نيروهاي متدين، خلاق و كارآمد تمامي تلاش و كوشش خود را در جهت تحقق اهداف مورد نظر و وظايف محوله بكار گيريد. بديهي است مجموعه همكاران در بعثه و سازمان در عتبات عاليات و سفارت جمهوري اسلامي ايران و كنسولگري‌هاي كربلا و نجف و نيزشركت شمسا و ديگر بخش‌هاي مربوطه همكاري‌هاي لازم را در انجام بهتر وظايف در مسووليت‌هاي تعريف شده با جنابعالي خواهند داشت. درضمن لازم مي‌دانم از زحمات و تلاش‌هاي صادقانه جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي حاج شيخ رضا اسكندري در دوران تصدي مسووليتشان تشكر و قدرداني نموده، توفيقات روزافزون جنابعالي را در خدمت هرچه بيشتر به اسلام و مكتب اهل بيت عليهم السلام – مسئلت دارم.
ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کربلا قاضی عسکر نجفی روحانی انتصاب

مطالب مشابه


36517
نشست ستاد فرهنگی اربعین حسینی در عراق با حضور سفیر و کاردار جمهوری اسلامی ایران در عراق
به منظور بررسی برنامه‌ها فرهنگی، تبلیغی و آموزشی اربعین ۹۶ زایران ایرانی در عراق جلسه ستاد فرهنگی اربعین حسینی صبح روز یکشنبه اول مرداد در سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با حضور اقای دکنر مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و چند تن از مسولان سفارت برگزار شد
 1396/05/02
36488
جلسه موکب داران اربعین حسینی در تهران با حضور جمعی از مسئولان ستاد مرکزی اربعین و رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارائه پیش نویس فرهنگی موکب های خدماتی در موسم اربعین از سوی کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی به سخنرانی پرداختند.
 1396/04/30
36482
دومین جلسه کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در سال 96 برگزار شد؛
این جلسه باحضور ریاست محترم کمیته فرهنگی آموزشی واعضای کمیته فرهنگی : بعثه مقام معظم رهبری ، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ، مجمع جهانی اهل بیت ، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه ، سازمان حج و زیارت ، وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی ، ستاد بازسازی عتبات عالیات ، سازمان اوقاف وامور خیریه ، نماینده وزارت کشور ، نماینده وزارت امور خارجه ، بسیج دانشجویی ، قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء ، معاونت فرهنگی سپاه ، شهرداری تهران و اشخاص وکارشناسان حقیقی وحقوقی برگزار شد
 1396/04/30

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات