ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


انتصاب جديد در حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج


نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ايراني مسؤول بعثه‌‌ مقام معظم رهبري در عراق را منصوب كرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، نماينده ولي فقيه در امور حج وزيارت و سرپرست حجاج ايراني در حکمی، مسؤول بعثه‌ مقام معظم رهبري در را منصوب كرد. براساس اين گزارش، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدعلي قاضي عسكر، نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ايرانی حجت الاسلام والمسلمين آقاي نجف نجفي روحاني را به عنوان مس‍ؤول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق منصوب كرد. متن حكم ياد شده به شرح زير است. جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي نجف نجفي روحاني - دامت توفيقاته با توجه به شايستگي‌هاي علمي، اخلاقي، مديريتي و سوابق روشن و ارزشمندي كه در مسووليت‌هاي مختلف داشته‌ايد، بدينوسيله جنابعالي را به سمت مسوول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق منصوب مي‌نمايم. اميد است با بكار گيري همه توان و بهره گيري از تجربيات ارزشمند گذشته در مدينه منوره و با استفاده از نيروهاي متدين، خلاق و كارآمد تمامي تلاش و كوشش خود را در جهت تحقق اهداف مورد نظر و وظايف محوله بكار گيريد. بديهي است مجموعه همكاران در بعثه و سازمان در عتبات عاليات و سفارت جمهوري اسلامي ايران و كنسولگري‌هاي كربلا و نجف و نيزشركت شمسا و ديگر بخش‌هاي مربوطه همكاري‌هاي لازم را در انجام بهتر وظايف در مسووليت‌هاي تعريف شده با جنابعالي خواهند داشت. درضمن لازم مي‌دانم از زحمات و تلاش‌هاي صادقانه جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي حاج شيخ رضا اسكندري در دوران تصدي مسووليتشان تشكر و قدرداني نموده، توفيقات روزافزون جنابعالي را در خدمت هرچه بيشتر به اسلام و مكتب اهل بيت عليهم السلام – مسئلت دارم.
ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کربلا قاضی عسکر نجفی روحانی انتصاب

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات