ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


انتصاب جديد در حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج


نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ايراني مسؤول بعثه‌‌ مقام معظم رهبري در عراق را منصوب كرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، نماينده ولي فقيه در امور حج وزيارت و سرپرست حجاج ايراني در حکمی، مسؤول بعثه‌ مقام معظم رهبري در را منصوب كرد. براساس اين گزارش، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدعلي قاضي عسكر، نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و سرپرست حجاج ايرانی حجت الاسلام والمسلمين آقاي نجف نجفي روحاني را به عنوان مس‍ؤول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق منصوب كرد. متن حكم ياد شده به شرح زير است. جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي نجف نجفي روحاني - دامت توفيقاته با توجه به شايستگي‌هاي علمي، اخلاقي، مديريتي و سوابق روشن و ارزشمندي كه در مسووليت‌هاي مختلف داشته‌ايد، بدينوسيله جنابعالي را به سمت مسوول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق منصوب مي‌نمايم. اميد است با بكار گيري همه توان و بهره گيري از تجربيات ارزشمند گذشته در مدينه منوره و با استفاده از نيروهاي متدين، خلاق و كارآمد تمامي تلاش و كوشش خود را در جهت تحقق اهداف مورد نظر و وظايف محوله بكار گيريد. بديهي است مجموعه همكاران در بعثه و سازمان در عتبات عاليات و سفارت جمهوري اسلامي ايران و كنسولگري‌هاي كربلا و نجف و نيزشركت شمسا و ديگر بخش‌هاي مربوطه همكاري‌هاي لازم را در انجام بهتر وظايف در مسووليت‌هاي تعريف شده با جنابعالي خواهند داشت. درضمن لازم مي‌دانم از زحمات و تلاش‌هاي صادقانه جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاي حاج شيخ رضا اسكندري در دوران تصدي مسووليتشان تشكر و قدرداني نموده، توفيقات روزافزون جنابعالي را در خدمت هرچه بيشتر به اسلام و مكتب اهل بيت عليهم السلام – مسئلت دارم.
ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کربلا قاضی عسکر نجفی روحانی انتصاب

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات