ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


راه اندازی بخش ارسال خبر توسط زائران حسینی


زائران ابا عبدالله الحسین علیه السلام می توانند اخبار مربوط به اربعین را به پرتال فرهنگی اربعین ارسال نمایند

حجت الاسلام فیضی از راه‎اندازی بخش اخبار پرتال فرهنگی اربعین توسط زائران خبر داد محمد فیضی مدیر پرتال فرهنگی اربعین گفت: این بخش ویژه اخباری است که زائران حرم حسینی می‎توانند با ورود به آن بخش اخبار، گزارش ها و عکس های ویژه و اختصاصی خود را در آن قرار داده و در سایت در معرض استفاده عموم قرار دهند. به محض رسیدن خبر، کارشناسان پرتال متن خبری را آماده‎سازی کرده و پس از تایید نهایی در بخش اخبار قرار می‎دهند. وی در پایان یادآور شد: بخش‎های مقالات ، اماکن، زیارات و نقشه‎ها در حال حاضر قابل بهره‎برداری است.
ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین پرتال اربعین محمد فیضی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات