ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


راه اندازی بخش ارسال خبر توسط زائران حسینی


زائران ابا عبدالله الحسین علیه السلام می توانند اخبار مربوط به اربعین را به پرتال فرهنگی اربعین ارسال نمایند

حجت الاسلام فیضی از راه‎اندازی بخش اخبار پرتال فرهنگی اربعین توسط زائران خبر داد محمد فیضی مدیر پرتال فرهنگی اربعین گفت: این بخش ویژه اخباری است که زائران حرم حسینی می‎توانند با ورود به آن بخش اخبار، گزارش ها و عکس های ویژه و اختصاصی خود را در آن قرار داده و در سایت در معرض استفاده عموم قرار دهند. به محض رسیدن خبر، کارشناسان پرتال متن خبری را آماده‎سازی کرده و پس از تایید نهایی در بخش اخبار قرار می‎دهند. وی در پایان یادآور شد: بخش‎های مقالات ، اماکن، زیارات و نقشه‎ها در حال حاضر قابل بهره‎برداری است.
ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین پرتال اربعین محمد فیضی

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات