ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فرماندار اهواز خبر داد: احتمال حضور دو وزیر به نمایندگی از رئیس جمهور در مراسم تشییع/ بیشتر شهدای این فاجعه بانوان هستند تشییع پیکر 14 شهید فاجعه حله در اهواز


این شهدا در مکانی به نام شهدای اربعین وشهدای حله ی عراق در قطعه شهدا در بهشت آباد اهواز به خاک سپرده می شوند.

فرماندار اهواز گفت: آیین تشییع پیکر 14 شهید خوزستانی که در مسیر بازگشت از راهپیمایی اربعین حسینی در انفجار تروریستی حله عراق به شهادت رسیده بودند چهارشنبه دهم آذرماه در اهواز برگزار می شود.
 
رسول ارزانی بیرگانی روز سه شنبه در نسشت هماهنگی تشییع پیکر شهدای حله در محل فرمانداری اهواز افزود: آیین تشییع پیکر مطهر 14شهید این واقعه فردا ساعت 9 صبح از محل حسینیه ثارا... اهواز به سمت چهارراه سلمان فارسی( نادری) اهواز با حضور پر شور مردم و مسئولان برگزار خواهد شد.
 
وی گفت: پزشکی قانونی فعلا اسامی 14شهید که هویت آنها مشخص شده را اعلام کرده، و احتمالا تا پایان امشب(سه شنبه شب) نیز اسامی پنج نفر دیگر اعلام می شود.
 
وی اظهارکرد: احتمالا دو وزیر کابینه به نمایندگی از رئیس جمهوری و برای عرض تسلیت و تسلی بازماندگان در این آیین حضور خواهند داشت.
 
ارزانی اضافه کرد: بیشتر شهدای این فاجعه بانوانی هستند که به صورت کاروان برای شرکت در آیین اربعین حسینی به کربلا رفته بودند که در مسیر بازگشت قربانی ترور کور گروه های تکفیری شدند.
 
وی گفت: این شهدا در مکانی به نام شهدای اربعین وشهدای حله ی عراق در قطعه شهدا در بهشت آباد اهواز به خاک سپرده می شوند.
 
فرماندار اهواز افزود: هیاتی از سوی استانداری خوزستان از خانواده های این شهدا سرکشی کرده اند.

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: فرماندار اهواز- 14 شهید خوزستانی - تشییع - راهپیمایی اربعین حسینی

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات