ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فرماندار اهواز خبر داد: احتمال حضور دو وزیر به نمایندگی از رئیس جمهور در مراسم تشییع/ بیشتر شهدای این فاجعه بانوان هستند تشییع پیکر 14 شهید فاجعه حله در اهواز


این شهدا در مکانی به نام شهدای اربعین وشهدای حله ی عراق در قطعه شهدا در بهشت آباد اهواز به خاک سپرده می شوند.

فرماندار اهواز گفت: آیین تشییع پیکر 14 شهید خوزستانی که در مسیر بازگشت از راهپیمایی اربعین حسینی در انفجار تروریستی حله عراق به شهادت رسیده بودند چهارشنبه دهم آذرماه در اهواز برگزار می شود.
 
رسول ارزانی بیرگانی روز سه شنبه در نسشت هماهنگی تشییع پیکر شهدای حله در محل فرمانداری اهواز افزود: آیین تشییع پیکر مطهر 14شهید این واقعه فردا ساعت 9 صبح از محل حسینیه ثارا... اهواز به سمت چهارراه سلمان فارسی( نادری) اهواز با حضور پر شور مردم و مسئولان برگزار خواهد شد.
 
وی گفت: پزشکی قانونی فعلا اسامی 14شهید که هویت آنها مشخص شده را اعلام کرده، و احتمالا تا پایان امشب(سه شنبه شب) نیز اسامی پنج نفر دیگر اعلام می شود.
 
وی اظهارکرد: احتمالا دو وزیر کابینه به نمایندگی از رئیس جمهوری و برای عرض تسلیت و تسلی بازماندگان در این آیین حضور خواهند داشت.
 
ارزانی اضافه کرد: بیشتر شهدای این فاجعه بانوانی هستند که به صورت کاروان برای شرکت در آیین اربعین حسینی به کربلا رفته بودند که در مسیر بازگشت قربانی ترور کور گروه های تکفیری شدند.
 
وی گفت: این شهدا در مکانی به نام شهدای اربعین وشهدای حله ی عراق در قطعه شهدا در بهشت آباد اهواز به خاک سپرده می شوند.
 
فرماندار اهواز افزود: هیاتی از سوی استانداری خوزستان از خانواده های این شهدا سرکشی کرده اند.

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: فرماندار اهواز- 14 شهید خوزستانی - تشییع - راهپیمایی اربعین حسینی

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات