ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اوحدی: بیش از 95درصد زائران اربعین به میهن بازگشتند


رئیس سازمان حج و زیارت از بازگشت بیش از 95 درصد زائران اربعین به کشورمان خبر داد.

سعید اوحدی در حاشیه نمایشگاه عملکرد بسیج در دهه 90 گفت: امسال باتوجه به حضور بیش از دومیلیون نفر از زائران کشورمان و زائرانی از 35 کشور حماسه بسیار باشکوه و زیبایی ثبت شد.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به تلاش مردم کمیته های سیزده گانه ستاد مرکزی اربعین برای برگزاری این حماسه باشکوه گفت : بطور یقین ما در ستاد مرکزی اربعین و در کمیته های اجرایی کاستی هایی داشتیم که برای برای رفع آن در سال آینده آسی شناسی کنیم.
 
 
وی درباره حوادث تروریستی اخیر در حله عراق و به شهادت رسیدن جمعی از هموطنانمان گفت: به هر حال  دشمن بعد از شکست های بسیار سنگینی که در موصل و حلب متحمل شد و پس از آن حماسه بسیار زیبا و باشکوه اربعین با عزت تحقق پیدا کرد به دنبال این بودند که آن حرص و کینه و در واقع زبونی خودشان را به یک شکلی نشان دهند.
 
 
وی افزود: در دوران جنگ تحمیلی هم  پس از هر عملیات و پیروزی رزمندگان ما، دشمن بدنبال آن بود تا با عملیات تروریستی شکست خود را جبران کند اما در پایان با عزت و سربلندی برای جمهوری اسلامی ایران خون شهدا دامن آنها را گرفت.
 
 
اوحدی گفت: اکنون هم خون شهدای مظلوم حادثه حله دامن مجموعه تکفیری تروریستی داعش را خواهد گرفت و انشا الله ملت و ارتشهای عراق و سوریه در میدان های جنگ با پشتیبانی مدافعان حرم انشا الله پاسخ دندان شکنی را به آنها خواهند داد.

ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: سعید اوحدی - ستاد مرکزی اربعین - شهدای مظلوم حادثه حله - بازگشت زائران

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات