ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


افزایش٣٠ درصدی مراجعان نسبت به اربعین گذشته به پایگاه های درمانی شهرداری تهران


حسنعلی غفاری، با تشریح خدمات شهرداری تهران در ایام اربعین حسینی در کشور عراق گفت: از روز 12 آبان ماه تا روز 4 آذرماه به زائران خدمات دهی داشته ایم.در 3 پایگاه درمانی در ایران و 5 پایگاه در عراق که شامل 3 نقطه در کربلا، یک نقطه در نجف و همچنین یک نقطه در عمود 77 در بین مسیر بود، خدمات رسانی انجام شد.

وی با تاکید بر اینکه در تمامی نقاط کادر پزشکی تکمیل بود، ادامه داد: این در حالی بود که در عمود 77 کادر دندان پزشکی نیز به راهپیمایان و عزاداران اربعین حسینی خدمات رسانی می کرد به طوری که در یک دقیقه 17 بیمار معاینه شدند.

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با اشاره به حضور مترجم مسلط به زبان عربی و انگلیسی در کادر پزشکی گفت: حتی کادر دندان پزشکی مسلط به زبان عربی بودند که در مجموع اين پايگاه ها شامل ٣٧ پزشك،٤٠ پرستار و ٥٠ بهيار مسئول فعاليت به صورت شبانه روزي بودند.

غفاری با بیان اینکه امسال ميزان مراجعات حدود ٣٠ درصد بيشتر از سال گذشته بود، اضافه کرد: این در حالی بود که حدود ٤٠ هزار نفر به این پایگاه ها مراجعه کردند و خوشبختانه مشكلي در خصوص تامين دارو و خدمات پزشكي وجود نداشت.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: راهپیمایان - عزاداران - اربعین حسینی - شهرداری تهران

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات