ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


پلیس راهور کشوراعلام کرد: ترافیک در مرزها روان است


پلیس راهور کشوراعلام کرد:: شرایط ترافیک در مرزها روان است و زائران می توانند با آسودگی به شهرها و استان های خود باز گردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، پلیس راهور کشورشرایط کنونی ترافیک در مرزها را روان توصیف و به زائران توصیه کرد پس از استراحت  با آسودگی به استان ها وشهرهای خود باز گردند.

به گزارش رادیو اربعین همچنین خط ریلی در مرزهای چذابه و شلمچه آماده خدمت رسانی به زائران اربعین است و زائران می توانند با کم ترین زمان از مرزها به شهرهای خود سفر کنند.

بر اساس این گزارش گرچه حجم ترافیک در شهر مهران نسبت به سایر مرزها سنگین تر است؛ اما پایانه مسافربری مهران آماده استقبال از زائران اربعین است که می توانند از این مرز به راحتی به شهرهای خود بازگردند.

دراین گزارش زمانبدی مناسب زائران اربعین برای بازگشت به شهرها در روان بودن ترافیک در مرزها موثر توصیف و تصریح شده است: خوشبختانه زائران امسال با برنامه ریزی که داشتند در راه برگشت با مشکلات کمتری روبه رو بودند.

هم اینک پایانه مسافربری«برکت» قبل از شهر مهران دایر شده است که زائران اربعین می توانند قبل از ورود به این شهر از طریق این پایانه به شهرهای خود بازگردند.

به گزارش رادیو اربعین با توجه به اینکه برخی زائران با خودرو شخصی به مرزها سفر کرده اند و هم اینک خستگی سفر را در تن دارند؛ حتما در مسیر بازگشت استراحت کافی را داشته باشند، در مسیر بازگشت نیزامکانات استراحت و موکب ها دایر شده اند که زائران اربعین می توانند با استراحت کافی به سفر خود ادامه دهند.

گزارش دریافتی ازپلیس راهور حاکیست: یک دستگاه خودرو پراید زائران اربعین متاسفانه شب گذشته در راه بازگشت دچار انحراف از مسیر شد و سه تن از زائران جان خود را از دست دادند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: ستاد مرکزی اربعین

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات