ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


گزارش تصویری اختتامیه همایش بین المللی و علمی تخصصی اربعین حسینی


برگزاری اختتامیه همایش بین المللی و علمی تخصصی اربعین حسینی با حضور و سخنرانی اندیشمندانی از کشورهای اروپایی ، امریکایی ، افریقایی و آسیایی

برگزاری اختتامیه همایش بین المللی و علمی تخصصی اربعین حسینی با حضور و سخنرانی اندیشمندانی از کشورهای اروپایی ، امریکایی ، افریقایی و آسیایی صبح یکشنبه (30 آبان ماه) به همت کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در کربلای معلی.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-اختتامیه-همایش بین المللی-کمیته فرهنگی

مطالب مشابه


36040
عامریان اظهار کرد: بهره‌گیری از شهدای خارجی در طرح نائب‌الشهید 96
عضو کمیته فرهنگی ستاد اربعین و مدیرعامل کانون همبستگی فرزندان شاهد با اشاره به معرفی این طرح در نمایشگاه قرآن، از معرفی شهدای دیگر کشورها در طرح نائب‌الشهید امسال خبر داد.
 1396/03/14
36000
منصورآبادی بیان کرد: بهره‌گیری از منابع دست اول و توجه به تحلیل در ادبیات اربعین
یک کارشناس و نویسنده دینی به استفاده از منابع دست اول در نگارش ادبیات اربعین تاکید کرد و افزود: توجه به تحلیل آنچه که در طول تاریخ اهل بیت(ع) روی داده،‌ حائز اهمیت است و نویسندگان باید به این موضوع توجه بیشتری نشان دهند.
 1396/03/10
35811
حفظ و توسعه سرمایه اجتماعی جهان اسلام در جریان اربعین
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در نشست هم اندیشی بررسی آثار اجتماعی و اعتقادی اربعین حسینی، اربعین را به عنوان مولد سرمایه اجتماعی در امت اسلامی به ویژه برای پیروان مکتب اهل بیت برشمرد و گفت می توان به این سرمایه ارزشمند وسعت و عمق بخشید.
 1396/02/19

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات