ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فرمانده ناجا خبر داد: ورود یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائر از سه مرز مهران، شلمچه و چذابه به کشور


در چند روز اخیر یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائرحسینی از طریق سه مرز مهران، شلمچه و چذابه به کشور بازگشتند.

سردار حسین اشتری، فرمانده کل ناجا در خصوص آخرین اخبار بازگشت زائرین اربعین به کشور، گفت: خوشبختانه در سه مرززمینی شلمچه، چذابه و مهران وضعیت خوبی برقرار است و روند بازگشت زائران به آرامی در حال انجام است و مشکل خاصی نداریم.

فرمانده کل ناجا افزود: امیدواریم با همکاری خوب زائران با نیروی انتظامی و مسئولان مربوطه، در چند روز آینده که حجم ورود زائران به کشور بیشتر می‌شود، با مشکل خاصی مواجه نشویم.

وی تصریح کرد: کسانی که به کشور بازمی‌گردند و قصد دارند با وسیله شخصی خود ادامه مسیر را طی کنند، اگر خسته هستند حتماً استراحت کنند و سپس با خودروی شخصی ادامه مسیر را طی کنند.

اشتری با بیان اینکه حدود دو میلیون و 100 هزار نفر به عراق سفر کرده‌اند، گفت: در چند روز اخیر یک میلیون و 100 هزار نفر از این افراد از طریق سه مرز مهران، شلمچه و چذابه وارد کشور شدند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-اشتری

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات