ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فرمانده ناجا خبر داد: ورود یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائر از سه مرز مهران، شلمچه و چذابه به کشور


در چند روز اخیر یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائرحسینی از طریق سه مرز مهران، شلمچه و چذابه به کشور بازگشتند.

سردار حسین اشتری، فرمانده کل ناجا در خصوص آخرین اخبار بازگشت زائرین اربعین به کشور، گفت: خوشبختانه در سه مرززمینی شلمچه، چذابه و مهران وضعیت خوبی برقرار است و روند بازگشت زائران به آرامی در حال انجام است و مشکل خاصی نداریم.

فرمانده کل ناجا افزود: امیدواریم با همکاری خوب زائران با نیروی انتظامی و مسئولان مربوطه، در چند روز آینده که حجم ورود زائران به کشور بیشتر می‌شود، با مشکل خاصی مواجه نشویم.

وی تصریح کرد: کسانی که به کشور بازمی‌گردند و قصد دارند با وسیله شخصی خود ادامه مسیر را طی کنند، اگر خسته هستند حتماً استراحت کنند و سپس با خودروی شخصی ادامه مسیر را طی کنند.

اشتری با بیان اینکه حدود دو میلیون و 100 هزار نفر به عراق سفر کرده‌اند، گفت: در چند روز اخیر یک میلیون و 100 هزار نفر از این افراد از طریق سه مرز مهران، شلمچه و چذابه وارد کشور شدند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-اشتری

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات