ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مبلغه اعزامی شورای راهبری بانوان: هدف مبلغان از حضور درمراسم اربعین پیام رسانی نهضت عاشورا است


مبلغه اعزامی شورای راهبری فعالیت های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین با اشاره به هدف مبلغان از حضور در پیاده روی اربعین حسینی گفت: پاسخگویی به مسایل بانوان نیاز مبرمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

فاطمه طاهری از طلاب حوزه علمیه ریحانه النبی و مبلغه اعزامی شورای راهبری فعالیت های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در بیان فلسفه برگزاری مراسم اربعین گفت: فلسفه این همایش بزرگ معنوی درک مصائب امام حسین(ع) و حضرت زینب(ع) به میزان ظرفیت وجودی و تمرین یاری حضرت صاحب الزمان(عج) است، که امیدواریم ما مبلغان نیز در این مسیر گامی برداشته باشیم.

وی در گفتگو با خبرنگار الاربعین،  با اشاره به اینکه پاسخگویی به مسائل شرعی بانوان نیاز مبرمی است که باید درسالهای آینده نیز گسترش یابد، افزود: در چهار روزی که در موکب صاحب‌الزمان عمود 828 مستقر شدیم، بانوان زائر سوالات فراوانی درباره مسائل شرعی و آداب زیارت داشتند.

طاهری اظهارداشت: پیام‌رسانی نهضت عاشورا به آیندگان و خادمی امام حسین(ع) و حضرت زینب کبری(س) هدف ما برای کار تبلیغی در این پیاده روی بزرگ است.

وی گفت: پیش از اعزام، علاوه برگذراندن کلاس های توجیهی ، مطالعات جانبی در موضوعات مختلف داشتیم.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: فاطمه طاهری-اربعین-مبلغه-شورای بانوان-کمیته فرهنگی اربعین

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات