ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


مبلغه اعزامی شورای راهبری بانوان: هدف مبلغان از حضور درمراسم اربعین پیام رسانی نهضت عاشورا است


مبلغه اعزامی شورای راهبری فعالیت های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین با اشاره به هدف مبلغان از حضور در پیاده روی اربعین حسینی گفت: پاسخگویی به مسایل بانوان نیاز مبرمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

فاطمه طاهری از طلاب حوزه علمیه ریحانه النبی و مبلغه اعزامی شورای راهبری فعالیت های بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در بیان فلسفه برگزاری مراسم اربعین گفت: فلسفه این همایش بزرگ معنوی درک مصائب امام حسین(ع) و حضرت زینب(ع) به میزان ظرفیت وجودی و تمرین یاری حضرت صاحب الزمان(عج) است، که امیدواریم ما مبلغان نیز در این مسیر گامی برداشته باشیم.

وی در گفتگو با خبرنگار الاربعین،  با اشاره به اینکه پاسخگویی به مسائل شرعی بانوان نیاز مبرمی است که باید درسالهای آینده نیز گسترش یابد، افزود: در چهار روزی که در موکب صاحب‌الزمان عمود 828 مستقر شدیم، بانوان زائر سوالات فراوانی درباره مسائل شرعی و آداب زیارت داشتند.

طاهری اظهارداشت: پیام‌رسانی نهضت عاشورا به آیندگان و خادمی امام حسین(ع) و حضرت زینب کبری(س) هدف ما برای کار تبلیغی در این پیاده روی بزرگ است.

وی گفت: پیش از اعزام، علاوه برگذراندن کلاس های توجیهی ، مطالعات جانبی در موضوعات مختلف داشتیم.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: فاطمه طاهری-اربعین-مبلغه-شورای بانوان-کمیته فرهنگی اربعین

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات