ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


تجلیل معاون بین الملل دفتر رهبری از فعالیت های کمیته فرهنگی اربعین


معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری که در قالب کاروان پیاده اربعین به کربلای معلا سفر کرده است از فعالیت های کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار الاربعین، حجت الاسلام والمسلمین محسن قمی، معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری که به صورت پیاده در راهپیمایی اربعین حسینی امسال شرکت کرد، شامگاه شنبه (29 آبان) وارد کربلای معلا شد و به زیارت حرم حضرت اباعبدالله الحسین(ع) مشرف شد.

وی همچنین با حجج الاسلام والمسلمین نجفی روحانی، مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق، غلامرضا اباذری، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق و حمید احمدی، مسئوول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین دیدار و از فعالیت های کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین تجلیل کرد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: قمی-اربعین-تجلیل-کمیته فرهنگی و آموزشی

مطالب مشابه


36999
هم‌اندیشی علمی دانشمندان درباره اربعین؛ تراث فرهنگی برای آیندگان
رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین اظهار کرد: فرصت هم‌اندیشی اساتید دانشگاه‌های علامه طباطبایی و تهران با دانشگاه کربلا فراهم شده است که این اقدام باید به عنوان تراث فرهنگی به نسل‌های بعد منتقل شود.
 1396/07/03
36997
تمایل عراق برای ادامه فعالیت قطار تهران ـ کربلا
معاون نظارت و برنامه‌ریزی بر سیر حرکت قطارهای مسافربری راه‌آهن گفت: عراق مایل است که فعالیت قطار تهران ـ کربلا ادامه پیدا کند، ظرفیت قطار بصره تا کربلا زیاد است اما مردم عراق زیاد از قطار استفاده نمی‌کنند و امکان استفاده از ظرفیت قطار تهران ـ‌ کربلا برای زائرین ایرانی وجود دارد.
 1396/07/03
36996
محبت، اساس اجرای درس‌های سیدالشهدا(ع) است
در جلسه ستاد اربعین استان اصفهان بر این موضوع تاکید شد که محبت باید زمینه‌ساز اجرایی شدن درس‌های سیدالشهدا باشد و از جمله درس‌هایی که باید در اربعین امسال به آن توجه ویژه داشت، اقامه نماز جماعت است.
 1396/07/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات