ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


در آستانه اربعين؛ اعلام لبيك زائران حسيني در حرم حضرت سيدالشهدا


حركت عظيم زائران اباعبدالله الحسين (ع) در اربعين آن حضرت تنها يك حركت نمادين براي توجه رسانه هاي استكباري و ابرقدرت هاي پوشالي نيست، بلكه حركتي استوار است كه نفس دشمنان اسلام را در سينه حبس مي كند.

حضور پرشور زائراني كه از نقاط مختلف كشور عراق و ديگر كشورها براي درك زيارت اربعين حضرت سيدالشهدا (ع) در كربلا حضور دارند به اندازه اي پرشور و بي سابقه است كه رسانه ها هم به عظمت آن اعتراف كرده اند.

عزاداران حسيني كه با وجود همه تهديدهاي گروه هاي تروريستي و تكفيري و سختي هاي راه عازم حرم مطهر امام حسين (ع) شده اند، به جهانيان اعلام مي كنند كه تا شيعه زنده است و محبت اهل بيت عليهم السلام جريان دارد، اجازه هيچگونه هتك حرمت به اماكن مقدسه را به هيچ احدي نخواهند داد.

جهانيان دانسته اند كه حركت عظيم زائران اباعبدالله الحسين (ع) در اربعين آن حضرت تنها يك حركت نمادين براي توجه رسانه هاي استكباري و ابرقدرت هاي پوشالي نيست، بلكه حركتي استوار است كه نفس دشمنان اسلام را در سينه حبس مي كند.

آري!! زائران حسيني به كربلا آمده اند تا با لبيك به اباعبدالله الحسين (ع)، اعلام كنند كه اي امام مظلوم اگرچه در حادثه عاشورا تنها ماندي و مظلومانه به شهادت رسيدي، اما امروز شيعيان و محبان تو زنده و بصير هستند و تا پاي جان در برابر دشمنان ايستاده اند و از حريم ولايت تا آخرين قطره خونشان دفاع مي كنند.

 

عکس: کمال شاهرخ


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-شاهرخ

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات