ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


بزرگ‌ترین جمع خوانی قرآن کریم، درمسیر پیاده وری اربعین برگزارشد


زائران اربعین حسینی با مشارکت در طرح سراسری جمع خوانی سوره مبارکه فجر بزرگترین هم خوانی قرآن را درمسیرهمایش عظیم اربعین شکل دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، طرح سراسری جمع خوانی سوره مبارکه «فجر» با عنوان بزرگ‌ترین هم خوانی قرآن کریم، هفدهم صفر با حضورانبوه زائران اربعین حسینی وندای اسحاق عبداللهی قاری برجسته کشورمان، بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، در مسیر پیاده روی اربعین از نجف اشرف تا کربلای معلی برگزار شد.

گفتنی است این طرح به همت شورای راهبری فعالیت‌های قرآنی کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی طراحی و اجرا شد و سوره مبارکه فجرنیزمحور فعالیت‌های قرآنی همایش با شکوه پیاده روی اربعین امسال است.

همچنین طرح برپایی نماز جماعت  با استقبال مردم عراق و دیگر راهپیمایان در مسیر نجف-کربلا مواجه شده و زائران درهفدهم صفربعد ازاقامه نمازجماعت در«پیاده راه عاشقی»  به صورت هماهنگ ندای تکبیر سر دادند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-جمع خوانی- قران

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات