ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


بازدید مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی ازموکب های ایرانی در کربلای معلی


مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی، با حضور در چند موکب ایرانی درکربلای معلا از بخش ویژه بانوان این موکب ها بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی الاربعین از کربلای معلی، مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین، دربازدید از تعدادی ازموکب های ایرانی درکربلای معلی از بخش ویژه بانوان این موکب ها بازدید و با زائران ایرانی و مسئولین این بخش ها گفتگوکرد.

دکتر لاله افتخاری با حضور درموکب استان قم، در بیان مجموعه فعالیت های شورای راهبری بانوان اظهار داشت: شورای راهبری بانوان اربعین با حضور اساتید برتر از حوزه و دانشگاه و مبلغین مسلط به زبان های مختلف، در حوزه های اعتقادی، معرفتی، احکام، پاسخگویی به شبهات، مشاوره و... به بانوان زائر در شهرهای زیارتی و مسیر پیاده روی اربعین خدمات ارائه می دهد.

بر پایه این گزارش ، طبق هماهنگی صورت گرفته با مسئولین موکب استان قم، تعدادی از مبلغین اعزامی در این موکب مشغول به فعالیت اند.

افتخاری همچنین با حضور درموکب احمد بن موسی(ع) ازاستان فارس که ظرفیت گنجایش هزاران بانوی زائررا دارد، از بخش های مختلف این موکب بازدید کرد و با زائران ایرانی به گفتگو نشست.

تیم درمانی وپزشکی موکب احمد بن موسی، با استفاده ازپزشکان مجرب استان فارس و تیم درمانی خانم در حال خدمت رسانی بهداشتی و درمانی به بانوان زائر اربعین است.

بخش ویژه کودکان و خیاطی از دیگر بخش های ویژه بانوان در موکب احمد بن موسی(ع) است.

بانوان زائر در گفتگو با مسئول شورای راهبری بانوان از دغدغه ها، برخی  مشکلات و نیازمندی های خود سخن گفتند.

موکب کریمه اهل بیت(س) نیز از دیگر موکب هایی بود که مسئول شورای راهبری بانوان ضمن بازدید از آن ازفعالیت ها و اقدامات صورت گرفته برای استقبال از بانوان زائر مطلع شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: لاله افتخاری-شورای بانوان-اربعین-کمیته فرهنگی و آموزشی

مطالب مشابه


36395
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور خبر داد: آغاز صدور روادید زائران اربعین از 11 شهریور/ احتمال استفاده از مرز خسروی
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور و دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به توافق‌های انجام شده میان هیات ایرانی و عراقی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی امسال گفت: از 11 شهریورماه سفارت و کنسولگری‌های عراق در ایران صدور روادید برای زائران کشورمان را آغاز می‌کنند
 1396/04/20
36394
کمک به پیشبرد اهداف ستاد اربعین با نیازسنجی از مخاطبان
به منظور پیشبرد اهداف کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و اجرای مطلوبتر عملکردها در راستای این فرهنگ عظیم،‌ طرح پژوهشی نیازسنجی فرهنگی،‌ تبلیغی و آموزشی در اربعین در دست اجراست تا به نیازسنجی از مخاطبان بپردازد
 1396/04/20
36393
حجت الاسلام رئیسی: باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد
تولیت آستان قدس رضوی گفت: فطرت بیدار، ظلم پذیر نیست. باید از فرصت راهپیمایی اربعین برای اتحاد جامعه حسینی در برابر یزیدیان زمان بهره‌گیری کرد و به لطف خداوند امروز شاهد جلوه‌های تحول به واسطه فرهنگ حسینی هستیم
 1396/04/20

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات