ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


بازدید مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی ازموکب های ایرانی در کربلای معلی


مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی، با حضور در چند موکب ایرانی درکربلای معلا از بخش ویژه بانوان این موکب ها بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی الاربعین از کربلای معلی، مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین، دربازدید از تعدادی ازموکب های ایرانی درکربلای معلی از بخش ویژه بانوان این موکب ها بازدید و با زائران ایرانی و مسئولین این بخش ها گفتگوکرد.

دکتر لاله افتخاری با حضور درموکب استان قم، در بیان مجموعه فعالیت های شورای راهبری بانوان اظهار داشت: شورای راهبری بانوان اربعین با حضور اساتید برتر از حوزه و دانشگاه و مبلغین مسلط به زبان های مختلف، در حوزه های اعتقادی، معرفتی، احکام، پاسخگویی به شبهات، مشاوره و... به بانوان زائر در شهرهای زیارتی و مسیر پیاده روی اربعین خدمات ارائه می دهد.

بر پایه این گزارش ، طبق هماهنگی صورت گرفته با مسئولین موکب استان قم، تعدادی از مبلغین اعزامی در این موکب مشغول به فعالیت اند.

افتخاری همچنین با حضور درموکب احمد بن موسی(ع) ازاستان فارس که ظرفیت گنجایش هزاران بانوی زائررا دارد، از بخش های مختلف این موکب بازدید کرد و با زائران ایرانی به گفتگو نشست.

تیم درمانی وپزشکی موکب احمد بن موسی، با استفاده ازپزشکان مجرب استان فارس و تیم درمانی خانم در حال خدمت رسانی بهداشتی و درمانی به بانوان زائر اربعین است.

بخش ویژه کودکان و خیاطی از دیگر بخش های ویژه بانوان در موکب احمد بن موسی(ع) است.

بانوان زائر در گفتگو با مسئول شورای راهبری بانوان از دغدغه ها، برخی  مشکلات و نیازمندی های خود سخن گفتند.

موکب کریمه اهل بیت(س) نیز از دیگر موکب هایی بود که مسئول شورای راهبری بانوان ضمن بازدید از آن ازفعالیت ها و اقدامات صورت گرفته برای استقبال از بانوان زائر مطلع شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: لاله افتخاری-شورای بانوان-اربعین-کمیته فرهنگی و آموزشی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات