ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


عبدالرحیم ساداتی فر: شاهد برنامه ریزی بهتری درسفر زائران اربعین هستیم


سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف گفت: میزبانان عراقی با آنچه درتوان دارند تلاش می کنند به خوبی از زائران اربعین حسینی استقبال کنند.

عبدالرحیم ساداتی فر، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف درگفت وگو با خبرنگار اعزامی الاربعین از افزایش آمار حضور زائران ایرانی ایام اربعین حسینی دراین شهر خبر داد و گفت: با توجه به اطلاع رسانی های صورت گرفته شاهد مدیریت و برنامه ریزی بهتری درسفر زائران به عراق هستیم.

وی حضورگسترده زائران ایرانی را نشاندهنده عشق و علاقه وافرمردم به اهل بیت علیهم السلام دانست و افزود: امسال دست اندرکاران فعالیت های مردمی و نهادها و مراکز غیر مردمی حضور پرررنگ تر و هماهنگ تری در خدمات رسانی به زائران حسینی دارند.

ساداتی فربا بیان اینکه با وجود تبلیغات تخریبی دشمنان نه تنها ازحضورمیلیونی زائران اربعین کاسته نشده بلکه افزایش هم یافته است، گفت: میزبانان عراقی با آنچه درتوان دارند تلاش می کنند به خوبی از زائران اربعین استقبال کنند.

وی از آمادگی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف برای انجام کارهای کنسولی به زائران خبر داد و افزود: خوشبختانه در روزهای گذشته زائران دچار مشکل جدی نشده اند.

وی افرود: در صورتی که برای برخی از زائران ایرانی در نجف اشرف مشکلی پیش بیایید؛ با مقامات عراقی هماهنگی های لازم را انجام داده ایم تا موضوع به کنسولگری منتقل شود.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: ساداتی فر-سرکنوسل ایران در نجف-اربعین

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات