ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری جلسه شورای رابطین ائمه جمعه در تهران با موضوع یاوران معنوی اربعین حسینی


شرکت رئیس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین در جلسه شورای رابطین ائمه جمعه استان ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی رئیس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین، حجت الاسلام مسعود حاج ابراهیمی مسئول کارگروه یاوران معنوی اربعین و حجت الاسلام جوادی مسئول منطقه یک کمیته فرهنگی اربعین در جلسه شورای رابطین ائمه جمعه استان ها شرکت کردند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی در این  جلسه طرح معنوی یاوران اربعین را تببین کردند و از حضور حداکثری ائمه جمعه و جماعات در این طرح استقبال کردند و ائمه جمعه سراسر کشور را افراد موثر در این طرح  دانستند.

ایشان در ادامه گفتند: ائمه جمعه می توانند در راهبری، هدایت و آموزش زائران اربعین از مبدا تا مقصد را نقش موثر و مثبتی داشته باشند.

وی همچنین حضرت آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز را یکی از ائمه جمعه مصادیق بارز حضور موثر امام جمعه دانستد.

ایشان ضمن تقدیر از مجاهدت های ایشان، یادآور شدند حضرت آیت الله جزایری می تواند یک الگوی موفق برای ائمه جمعه سراسر کشور بعنوان یاور معنوی اربعین باشند


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - حمید احمدی- کمیته فرهنگی آموزشی - شورای رابطین ائمه جمعه

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات