ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برگزاری جلسه شورای رابطین ائمه جمعه در تهران با موضوع یاوران معنوی اربعین حسینی


شرکت رئیس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین در جلسه شورای رابطین ائمه جمعه استان ها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی رئیس کمیته فرهنگی آموزشی ستاد مرکزی اربعین، حجت الاسلام مسعود حاج ابراهیمی مسئول کارگروه یاوران معنوی اربعین و حجت الاسلام جوادی مسئول منطقه یک کمیته فرهنگی اربعین در جلسه شورای رابطین ائمه جمعه استان ها شرکت کردند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمدی در این  جلسه طرح معنوی یاوران اربعین را تببین کردند و از حضور حداکثری ائمه جمعه و جماعات در این طرح استقبال کردند و ائمه جمعه سراسر کشور را افراد موثر در این طرح  دانستند.

ایشان در ادامه گفتند: ائمه جمعه می توانند در راهبری، هدایت و آموزش زائران اربعین از مبدا تا مقصد را نقش موثر و مثبتی داشته باشند.

وی همچنین حضرت آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز را یکی از ائمه جمعه مصادیق بارز حضور موثر امام جمعه دانستد.

ایشان ضمن تقدیر از مجاهدت های ایشان، یادآور شدند حضرت آیت الله جزایری می تواند یک الگوی موفق برای ائمه جمعه سراسر کشور بعنوان یاور معنوی اربعین باشند


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین حسینی - ستاد مرکزی اربعین - حمید احمدی- کمیته فرهنگی آموزشی - شورای رابطین ائمه جمعه

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات