ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


رونمایی از سرود فرمانده السلام با صدای حامد زمانی در کربلای معلا


سرود جدید حامد زمانی با نام فرمانده السلام در یادواره بین المللی مدافعان حرم در ایام اربعین حسینی درکربلای معلا رونمایی می شود.

این سرود که به صورت دو زبان فارسی و عربی اجرا شده به سفارش کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و با همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تهیه شده است.

بخش فارسی این سرود را حسین متولیان و حامد زمانی سروده اند و شاعرعربی آن مرتضی حیدری آل کثیر است.

آهنگ ساز این اثر حامد زمانی و تنظیم کننده آن نیما نور محمدی  است و سعید غنضنفری هم مدیر تولید آن بوده است.

سرود فرمانده السلام قرار است روزجمعه ۲۸ آذرماه دریادواره بین المللی شهدای مدافع حرم جهان اسلام  در کربلای معلا رونمایی شود .


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: حامد زمانی-فرمانده السلام-اربعین-کمیته فرهنگی و آموزشی

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات