ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


طرح ملی «کهف و رقیم» با محوریت حفظ سوره مبارکه فجردر ایام اربعین برگزار می‌شود


حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور از برگزاری طرح ملی «کهف و رقیم» برای دومین سال پیاپی در ایام اربعین حسینی خبر داد.

وی با بیان اینکه طرح قرآنی «کهف و رقیم» به همت شورای راهبری فعالیت‌های قرآنی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی و اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور و با مشارکت دستگاه‌های مختلف قرآنی، در ایام اربعین برگزارمی شود، گفت: زوّار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مسیر پیاده روی اربعین حسینی از نجف اشرف تا کربلای معلی، سوره فجر را حفظ کرده و نام خود را به  آی دی تلگرامی @kahfraqim ارسال می‌کنند.

محمدی خاطر نشان کرد: پس از بازگشت از این سفر شکوهمند معنوی، طی یک همایش سراسری با حضور حافظان سوره فجر و شرکت کنندگان طرح "کهف و رقیم" به قید قرعه جوایز نفیسی به حافظان اهدا خواهد شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-شورای قرآنی-کمیته فرهنگی

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات