ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


طرح ملی «کهف و رقیم» با محوریت حفظ سوره مبارکه فجردر ایام اربعین برگزار می‌شود


حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور از برگزاری طرح ملی «کهف و رقیم» برای دومین سال پیاپی در ایام اربعین حسینی خبر داد.

وی با بیان اینکه طرح قرآنی «کهف و رقیم» به همت شورای راهبری فعالیت‌های قرآنی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی و اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور و با مشارکت دستگاه‌های مختلف قرآنی، در ایام اربعین برگزارمی شود، گفت: زوّار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مسیر پیاده روی اربعین حسینی از نجف اشرف تا کربلای معلی، سوره فجر را حفظ کرده و نام خود را به  آی دی تلگرامی @kahfraqim ارسال می‌کنند.

محمدی خاطر نشان کرد: پس از بازگشت از این سفر شکوهمند معنوی، طی یک همایش سراسری با حضور حافظان سوره فجر و شرکت کنندگان طرح "کهف و رقیم" به قید قرعه جوایز نفیسی به حافظان اهدا خواهد شد.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-شورای قرآنی-کمیته فرهنگی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات