ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


160 نفر درموکب اهالی قم به زائران اربعین خدمات ارائه می دهند


160 نفر ازاهالی شهر مقدس قم در قالب موکب اهالی قم المقدسه درحال خدمت رسانی به زائران اربعین درکربلای معلی هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه الاربعین، برپا کنندگان موکب اهالی قم المقدسه از یک ماه قبل برای آماده سازی این موکب که همه هزینه های آن از طریق کمک های مردمی تامین می شود به کربلا مشرف شده اند.

بگفته محمود پارچه باف مدیر اجرایی موکب اهالی قم المقدسه در بین افرادی که در قالب خدمتگزار مشرف شده اند پزشک، بازاری، طلبه، تاجر، کارمند و ... حضور دارند که با ارائه خدمات مختلف تلاش می کنند تسهیلات مناسبی را برای زائران حسینی فراهم آورند.

وی با بیان اینکه تمامی خدماتی که به زائران اربعین ارائه می شود برای بهره گیری از ثواب و مزد معنوی آن است به زائران توصیه کرد دقت کنند تا در استفاده از امکانات اسراف صورت نگیرد.

بر پایه این گزارش هر شب برنامه های سخنرانی و ذکر مصیبت پس از نماز مغرب و عشاء در حسینیه امام خامنه ای موکب، برقرار است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: 

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات