ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


فرمانده مرزبانی کشور: درحال رایزنی با طرف عراقی برای خارج شدن زائران هستیم.


سردار رضایی فرمانده مرزبانی کشور گفت: زائران برای تردد ازمرزهای شلمچه و چذابه استفاده کنند.

گزارشهای دریافتی از شاهدان عینی حاکیست با بسته شدن مرز مهران ازسوی عراق جمعیت دهها هزار نفری پشت گیت های این پایانه مرزی جمع شده اند.

زائران خواستار بازگشایی این مرز از طرف عراقی ها هستند. سردار رضایی فرمانده مرزبانی کشوربا حضور میان زائران حسینی از برقراری تماس و رایزنی با طرف عراقی برای خارج شدن زائران خبر داد.

وی افزود: تلاش می کنیم با رایزنی با طرف عراقی زائرانی که گذرنامه و ویزا دارند بتوانند تردد کنند و ممکن است این اقدام تا فردا نیز به طول بیانجامد.

وی از زائران خواست که برای تردد از مرزهای شلمچه و چذابه استفاده کنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات