ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


انعکاس مجاهدتهای مدافعان حرم درنمایشگاه پوستر درکربلا


نمایشگاه پوستر مدافعان حرم در موکب یا فاطمة الزهرا (س) در کربلای معلی درمعرض دید زائران اربعین قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار اعزامی الاربعین، همزمان با ایام اربعین حسینی درنمایشگاه پوستر با موضوع مدافعان حرم در کربلا پنجاه اثر به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه که با همکاری ستاد پیاده روی اربعین حسینی راهیان کربلای مازندران در حسینیه موکب یا فاطمة الزهرا (س) برپا شده مورد استقبال زائران پیاده روی اربعین حسینی قرارگرفته است.

برپایه این گزارش پوسترهای مدافعان حرم با هدف ترویج فرهنگ عاشورا بعنوان جوهره اصلی جهاد مدافعان حرم و نماد فرهنگ غنی انسانی به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه بیداری اسلامی تا بیستم صفر در موکب یا فاطمة الزهرا (س)  پذیرای بازدید کنندگان است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-نمایشگاه-مدافعان حرم-کربلا

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات