ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


یک هزار زائر اروپایی راهی کربلای معلا شدند


بیش از یک هزار زائر اروپایی برای شرکت در همایش میلیونی اربعین حسینی، از نجف اشرف راهی کربلای معلا شدند.

به گزارش خبرنگار اعزامی الاربعین، بیش از یکهزار زائر اروپایی که برای شرکت در همایش میلیونی اربعین حسینی به عراق آمده اند ، صبح امروز از منطقه ثوره العشرین نجف اشرف عازم کربلای معلا شدند.

آقای رنجبر، مسئول هماهنگی انجمن بین المللی اربعین در این باره گفت: خوشبختانه استقبال زائران اروپایی از مراسم اربعین حسینی امسال نسبت به سال گذشته بسیار چشمگیر بوده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته حدود 650 نفر در راهپیمایی اربعین حسینی از کشورهای اروپایی حضور داشتند، تعداد زائران امسال از این کشورها را بیش از یک هزار و 50 نفر اعلام کرد.

آقای رنجبر، اظهار داشت: این عزیزان از طریق شبکه ماهواره ای افق فراخوان شدند و انجمن بین المللی الاربعین آن ها را ساماندهی کرد و توانستند در این مراسم معنوی حضور یابند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-زائران اروپایی-نجف

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات