ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


یک هزار زائر اروپایی راهی کربلای معلا شدند


بیش از یک هزار زائر اروپایی برای شرکت در همایش میلیونی اربعین حسینی، از نجف اشرف راهی کربلای معلا شدند.

به گزارش خبرنگار اعزامی الاربعین، بیش از یکهزار زائر اروپایی که برای شرکت در همایش میلیونی اربعین حسینی به عراق آمده اند ، صبح امروز از منطقه ثوره العشرین نجف اشرف عازم کربلای معلا شدند.

آقای رنجبر، مسئول هماهنگی انجمن بین المللی اربعین در این باره گفت: خوشبختانه استقبال زائران اروپایی از مراسم اربعین حسینی امسال نسبت به سال گذشته بسیار چشمگیر بوده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته حدود 650 نفر در راهپیمایی اربعین حسینی از کشورهای اروپایی حضور داشتند، تعداد زائران امسال از این کشورها را بیش از یک هزار و 50 نفر اعلام کرد.

آقای رنجبر، اظهار داشت: این عزیزان از طریق شبکه ماهواره ای افق فراخوان شدند و انجمن بین المللی الاربعین آن ها را ساماندهی کرد و توانستند در این مراسم معنوی حضور یابند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین-زائران اروپایی-نجف

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات