ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اجرای نمایش بزرگ "نجم الثاقب" در نجف اشرف ادامه دارد


نمایش بزرگ "نجم الثاقب" با استقبال زائران مسیر پیاده‌روی اربعین روبرو شده است.

به گزارش خبرنگار الاربعین، اجرای نمایش چند رسانه‌ای «نجم الثاقب (ستاره درخشان)» به همت مرکزهنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنا) وهمکاری عتبه علویه  برای زائران مسیر پیاده‌روی اربعین در نجف اشرف ادامه دارد.

حجت الاسلام و المسلمین اباذری رایزن فرهنگی کشورمان درعراق با حضور درمحل برگزاری نمایش نجم الثاقب که همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع)  به روی صحنه رفته با دست اندرکاران برگزاری آن گفتگو کرد.

نمایش «نجم الثاقب» تا بیست و هشتم آبان ماه روزانه در چندین نوبت از 9 صبح تا اذان مغرب، در نجف اشرف، جنب پل ثورة‌العشرین، شارع امام علی (ع) به روی صحنه می‌رود.

این نمایش به دو زبان عربی و فارسی اجرا می شود و در بخش‌هایی از آن نیز به موضوع محور مقاومت و مسائل روز جهان اسلام پرداخته شده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین- نجم الثاقب

مطالب مشابه


36532
برگزاری سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین/ گذرنامه و روادیدِ عراقِ زائرین مجدّانه کنترل خواهد شد
در سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین بر اجرای مجدّانه و اطمینان بخش مقررات، برای کنترل مدارک قانونی زائرین اربعین تأکید شد.
 1396/05/04
36531
گزارش اجرای طرح نائب الشهید خدمت مقام معظم رهبری و مقامات دولتی و حتی مقامات عراقی ارائه شد/این طرح جزو چند اقدام خوب و مؤثر دراربعین سال گذشته بود که درخشید
حجت الاسلام احمدی:طرح نیابت شهدا پیشنهادوایده بسیار خوبی بودکه به برکت خون شهدا و به یمن انفاس شهدای کربلا به نحو بسیارخوبی دراربعین ۹۵ اجرا شد.
 1396/05/04
36530
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین مطرح شد؛ همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان و حوزویان در اربعین
در نشست هیئت اندیشه‌ورز شورای راهبری بانوان اربعین که با حضور معاونان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین برگزار شد، بر لزوم همکاری مراکز پژوهشی و آموزشی با جامعه دانشگاهیان طی جریان عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکید شد
 1396/05/04

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات