ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اجرای نمایش بزرگ "نجم الثاقب" در نجف اشرف ادامه دارد


نمایش بزرگ "نجم الثاقب" با استقبال زائران مسیر پیاده‌روی اربعین روبرو شده است.

به گزارش خبرنگار الاربعین، اجرای نمایش چند رسانه‌ای «نجم الثاقب (ستاره درخشان)» به همت مرکزهنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنا) وهمکاری عتبه علویه  برای زائران مسیر پیاده‌روی اربعین در نجف اشرف ادامه دارد.

حجت الاسلام و المسلمین اباذری رایزن فرهنگی کشورمان درعراق با حضور درمحل برگزاری نمایش نجم الثاقب که همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع)  به روی صحنه رفته با دست اندرکاران برگزاری آن گفتگو کرد.

نمایش «نجم الثاقب» تا بیست و هشتم آبان ماه روزانه در چندین نوبت از 9 صبح تا اذان مغرب، در نجف اشرف، جنب پل ثورة‌العشرین، شارع امام علی (ع) به روی صحنه می‌رود.

این نمایش به دو زبان عربی و فارسی اجرا می شود و در بخش‌هایی از آن نیز به موضوع محور مقاومت و مسائل روز جهان اسلام پرداخته شده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین- نجم الثاقب

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات