ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


اجرای نمایش بزرگ "نجم الثاقب" در نجف اشرف ادامه دارد


نمایش بزرگ "نجم الثاقب" با استقبال زائران مسیر پیاده‌روی اربعین روبرو شده است.

به گزارش خبرنگار الاربعین، اجرای نمایش چند رسانه‌ای «نجم الثاقب (ستاره درخشان)» به همت مرکزهنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنا) وهمکاری عتبه علویه  برای زائران مسیر پیاده‌روی اربعین در نجف اشرف ادامه دارد.

حجت الاسلام و المسلمین اباذری رایزن فرهنگی کشورمان درعراق با حضور درمحل برگزاری نمایش نجم الثاقب که همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع)  به روی صحنه رفته با دست اندرکاران برگزاری آن گفتگو کرد.

نمایش «نجم الثاقب» تا بیست و هشتم آبان ماه روزانه در چندین نوبت از 9 صبح تا اذان مغرب، در نجف اشرف، جنب پل ثورة‌العشرین، شارع امام علی (ع) به روی صحنه می‌رود.

این نمایش به دو زبان عربی و فارسی اجرا می شود و در بخش‌هایی از آن نیز به موضوع محور مقاومت و مسائل روز جهان اسلام پرداخته شده است.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: اربعین- نجم الثاقب

مطالب مشابه


35704
از ابداع 30 طرح نذری تا ارتباط‌گیری با عشیره‌های عراقی
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت‌هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه‌های سال جاری دارد،‌ اظهار کرد: سال گذشته 30 طرح نذری را راه‌اندازی کردیم تا هر کس بنا به وسع خود در این طرح شرکت کند که نذورات شامل برنج، گوشت، پتو، موکت و ... بود.
 1396/02/06
35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات