ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


موکب شهدای منا درکربلا خدمات متنوعی به زائران ارائه می دهد


موکب شهدای منا که به همت دوستداران اهل بیت ‌دراستان قم درکربلای معلی راه اندازی شده است به زائران اربعین حسینی خدمات متنوعی ارائه می دهد.

به گزارش خبرنگار اعزامی الاربعین به کربلای معلی، موکب شهدای منا که برای خدمات رسانی به زائران اربعین  در شارع قبله امام حسین (ع) برپا شده است خدمات فرهنگی، پزشکی، اسکان و پذیرایی به زائران ارائه می دهد.

درموکب شهدای منا به جای چای، با دم‌نوش‌های گیاهی از زائران پذیرایی می‌شود.

آقای رضایی مسئول موکب شهدای منا  با اشاره به آثار مثبت برپایی موکب های مشترک در پذیرایی از زائران ایرانی و عراقی به دیگر موکب داران توصیه کرد که با توجه به محدودیت محل سکونت در کربلا اسکان زائران را در اولویت برنامه های آینده خود قرار دهند.

گفتنی است علاوه بر کربلا موکب شهدای منا در نجف اشرف و سه موکب دیگربا نام شهدای مظلوم منا در مرزهای مهران، شلمچه و چذابه به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی می کنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: موکب شهدای منا-اربعین-رضایی

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات