ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


موکب شهدای منا درکربلا خدمات متنوعی به زائران ارائه می دهد


موکب شهدای منا که به همت دوستداران اهل بیت ‌دراستان قم درکربلای معلی راه اندازی شده است به زائران اربعین حسینی خدمات متنوعی ارائه می دهد.

به گزارش خبرنگار اعزامی الاربعین به کربلای معلی، موکب شهدای منا که برای خدمات رسانی به زائران اربعین  در شارع قبله امام حسین (ع) برپا شده است خدمات فرهنگی، پزشکی، اسکان و پذیرایی به زائران ارائه می دهد.

درموکب شهدای منا به جای چای، با دم‌نوش‌های گیاهی از زائران پذیرایی می‌شود.

آقای رضایی مسئول موکب شهدای منا  با اشاره به آثار مثبت برپایی موکب های مشترک در پذیرایی از زائران ایرانی و عراقی به دیگر موکب داران توصیه کرد که با توجه به محدودیت محل سکونت در کربلا اسکان زائران را در اولویت برنامه های آینده خود قرار دهند.

گفتنی است علاوه بر کربلا موکب شهدای منا در نجف اشرف و سه موکب دیگربا نام شهدای مظلوم منا در مرزهای مهران، شلمچه و چذابه به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی می کنند.


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: موکب شهدای منا-اربعین-رضایی

مطالب مشابه


36189
ای شما که به انسان بودن معنی دادید، یک ملت، در طول یک تاریخ، در اندوه شما ضجه می کند
از آن روز دردناک که خیال نیز از تصورش می هراسد و دل از دردش پاره می شود چشم های این ملت از اشک خشک نشده است.
 1396/03/29
36186
استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه
کمیته فرهنگی آموزشی اربعین استان خوزستان در جریان پیاده‌روی عظیم اربعین امسال نیز نسبت به استقرار مبلغان در دو مرز شلمچه و چزابه اقدام می‌کند.
 1396/03/28
36183
استاندار کرمانشاه گفت: در نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني موضوع عبور زوار اباعبدالحسين (ع) در ايام اربعين از طريق مرز خسروي قطعي شد
به گزارش کمیته فرهنگی اربعین به نقل از واحد خبر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه؛ دکتر رازانی صبح امروز در دومین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی و روابط خارجی استان کرمانشاه اظهار داشت: نشست اخير ستاد مركزي اربعين حسيني با حضور تمامي دستگاه هاي ذي ربط برگزار شد و در اين نشست آخرين بررسي ها در مورد مرز خسروي صورت گرفت و عبور زوار از طريق اين مرز مهم در امسال قطعي شد.
 1396/03/28

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات