ستاد مرکزی اربعین|کمیته فرهنگی، آموزشی

banner-img banner-img-en
logo

 اخبار


برنامه های کارگروه بین الملل کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین درنجف اعلام شد


مسئول کارگروه بین الملل کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین گفت: برای پوشش مناسب برنامه های متعدد این کار گروه برنامه ریزی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین،  دکتر علیرضا توکلی طرقی مسئول کارگروه بین الملل کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین اعلام کرد برنامه های متعددی به زبان های رایج در میان زائرین کشورهای مختلف که درحماسه عظیم پیاده روی اربعین شرکت کرده اند برگزار می شود.

دکترتوکلی با بیان اینکه برای جهانی کردن پیام اربعین تلاش می شود پوشش مناسب رسانه ای از کلیه برنامه ها داشته باشیم به حضور چندین گروه مستند ساز و خبری و رسانه های دیگر کشورها دراین زمینه اشاره کرد.

عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی سپس با بیان  برخی از برنامه هایی که درایام اربعین برگزار می شود، افزود: برنامه های سوگواری به زبان انگلیسی به همت موسسه مصباه الهدی لندن  در نجف اشرف به شرح ذیل برگزار می شود:

•  چهارشنبه  16 نوامبر مصادف با 26 آبان ماه ساعت 19:00 سخنرانی و عزاداری

•  پنج شنبه 17 نوامبر مصادف با 27 آبان ساعت 6:30 صبح دعای توسل  و سپس شروع پیاده روی بیش از هزار زائر انگلیسی زبان  به سمت کربلا

•  مکان: هتل رواسی واقع در شارع زین العابدین


ارسال کننده: مدیر پورتال
 عضویت در کانال آموزش و فرهنگ اربعین

چاپ

برچسب ها: کارگروه بین الملل اربعین-کمیته فرهنگی اربعین-اربعین

مطالب مشابه


35680
رویکرد مردمی اربعین حفظ شود
عضو کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین و معاون اداره کل فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید رویکرد مردمی اربعین را حفظ کرد،‌ افزود: عشق و ارادت مردم در کانال مردمی می‌تواند اثربخشی بسیار بهتری را به منصه ظهور و بروز برساند.
 1396/02/03
35672
حضور مبلغه های اربعین در مسابقات بین‌المللی قرآن
مسئول شورای راهبری بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به حضور نخستین بار بانوان در مسابقات قرآن کریم از جمله مبلغات مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار کرد: این اقدام می‌تواند سبب پویایی جامعه قرآنی بانوان و بازتعریف تعامل آنان با جهان اسلام باشد.
 1396/02/02
35671
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی
همایش تجلیل و تقدیر از خیرین و خادمین پیاده روی اربعین حسینی باحضور استاندار کربلا و هیات همراه روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی و نوشیروانی بابل برگزارشد
 1396/02/02

نظرات


ارسال نظر


Arbaeentitr

 فعالیت ها و برنامه ها

 احادیث

 ادعیه و زیارات